Slider Offer Banner

Novinky

Spousta informací o našich produktech, akce, nabídky a slevy. Informace o bylinách, vitamínech, minerálech, ale také poznatky o doplňcích stravy, o složení, k čemu se dané vitamíny či minerály hodí, trocha článků o kosmetice, recenze.

Nakupte hned a plaťte pak - služba PlatímPak, která je zdarma

Potřebujete nakoupit nějaké zajímavé zboží, které máme v akci, ale zaplatit můžete až později nebo se bojíte platit přes internet, a třeba jste ještě u nás nenakupovali a neznáte nás?

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 1889 přečteno

Víte, že pro psa je xylitol velmi nebezpečný?

Xylitol je sladidlo, které je vyráběno a používáno jako náhrada cukru v různých potravinách, včetně žvýkaček, cukrovinek, pečiva a některých typů léků nebo doplňků stravy. Pro lidi je xylitol bezpečný, ale pro psy je extrémně toxický.

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 2928 přečteno

Jak zlepšit kvalitu spánku - přírodní metody pro klidnou noc

Spánek je pro lidské tělo zásadní z mnoha důvodů. Pomáhá regenerovat a obnovovat naše tělesné i duševní funkce, což umožňuje naší mysli a tělu odpočinout si a zotavit se z denního stresu a únavy. 

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 3327 přečteno

Červený jetel – bylina tlumící projevy klimakteria

Růžovo fialové kvítky jetele zdobí louky od května do října. Leckterá žena jej zná, většinou ale netuší, jaké blahodárné účinky na ženský organismus má. Extrakt z červeného jetele totiž dokáže tlumit nepříjemné příznaky klimakteria.

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 10808 přečteno

Heureka CZ a jak nás hodnotíte?

Je to spíše kuriozitka, protože málokdy se stane, že máme plných 100% ve všech bodech. A máme z toho radost. 100% zákazníků doporučuje, 5 celková spokojenost s obchodem, 2 průměrná doba dodání ve dnech, 100 % zboží dorazilo do 6 dní.

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 8380 přečteno

Silné srdce i dostatek energie zajistí Koenzym Q10

Podle posledních průzkumů je každodenní únava, stres, příliš vysoké pracovní zatížení a s tím spojená zvýšená náchylnost k onemocnění organismu jedním z hlavních problémů více jak třetiny Evropanů.

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 12207 přečteno

Zbavit se stresu a být aktivní? Zelené potraviny a mladý ječmen

Možná jste o nich slyšeli nebo je již sami užíváte. Zelené potraviny, do nichž je počítán i mladý ječmen, čistí organismus, rozjasňují pleť, upravují střevní mikroflóru a navrací tělu ztracenou energii a vitalitu.

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 8436 přečteno

Zázvor? Nejen štiplavé a pálivé koření...

Na Zázvor se v dávných dobách hledělo spíše jako na koření a prostředek k zahřátí. První zmínky o účincích Zázvoru pocházejí z Indie a Číny z doby před 2000 lety před naším letopočtem. Ajurvéda a TCM považují zázvor za jeden z hlavních pilířů.

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 4767 přečteno

Bylinková poradna - pokud máte nějaké trápení, kontaktujte nás!

Jsme moc rádi, že jste nás navštívili a že máte chuť něco ve svém životě změnit tak, abyste byli zdravější, spokojenější a šťastnější. Ptejte se na zdravý životní styl, hubnutí, civilizační choroby, na vše co Vás trápí ohledně zdravíčka.

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 3190 přečteno

Nízký tlak - nepříjemnost našeho života

V minulém článku jste se dozvěděli, jak nebezpečný je vysoký tlak. V dnešním se zaměříme na tlak nízký, který sice náš život až tak neohrožuje jako vysoký tlak, přesto ale dokáže život více či méně znepříjemnit. 

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 4917 přečteno

Novinky za měsíc červen 2023

Novinky, které jsme pro Vás připravili v červnu. Podívejte se, možná Vás něco zaujme...

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 3293 přečteno

Překyselení organismu - problém pro naše tělo? Co by měl obsahovat jídelníček?

Překyselení organismu (acidóza) trápí stále větší procento populace. Co si ale vlastně můžeme pod pojmem překyselení představit a je to opravdu pro náš organismus takový problém?

today
perm_identity Dumbylinek.cz
remove_red_eye 4546 přečteno