Výtažek z kořene černé ředkve 500 ml
  • Výtažek z kořene černé ředkve 500 ml

  Výtažek z kořene černé ředkve 500 ml

  339 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Výtažek je získáván z kořene černé ředkve nejmodernějším způsobem výroby.
  • Černá ředkev vyniká svými nutričními a dietetickými hodnotami a pro své hodnoty je velmi ceněna. 
  • Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty.
  Množství:

  Objem: 500 ml / Doplněk stravy

  • Výtažek je získáván z kořene černé ředkve nejmodernějším způsobem výroby.
  • Černá ředkev vyniká svými nutričními a dietetickými hodnotami a pro své hodnoty je velmi ceněna zejména v rozvinutých zemích po celém světě. 
  • Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

   

  ČERNÁ ŘEDKEV vyniká svými nutričními a dietetickými hodnotami a je dnes proto vysoce ceněnou kulturní rostlinou. Její používání se v poslední době rozšířilo zejména v rozvinutých zemích po celém světě.

  EkoMedica ČERNÁ ŘEDKEV výtažek je získáván z kořene černé ředkve nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Produkt je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

  Složení: voda, extrakt z kořene černé ředkve, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

  Chuť, barva a vůně se může lišit podle jednotlivých šarží a nemá vliv na samotnou kvalitu produktu, stejně tak jako možná tvorba usazeniny.

  Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

  Doporučené dávkování: 25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.
  Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 4,5 g extraktu z kořene černé ředkve, což odpovídá obsahu 45 g z kořene černé ředkve.

  Balení obsahuje odměrný kalíšek (25 ml).

  Upozornění:
  Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

  BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ

  Vybírat můžete z mnoha druhů 100% čistých ovocných šťáv: www.dumbylinek.cz/309/prirodni-ovocne-stavy


  Vital šťávy - pestrý výběr kvaitních a chutných přírodních šťáv!

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: EkoMedica Czech, s.r.o., Sokolská třída 1615/50, 70200, Ostrava
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  EkoMedica
  EKO-CR-500

  Další odkazy:

  Nové
  Výtažek z kořene černé ředkve 500 ml

  Výtažek z kořene černé ředkve 500 ml

  339 Kč
  S DPH