PŘESLIČKA výtažek z přesličky rolní 500 ml - pro podporu srdce, játry a kloubů
  • PŘESLIČKA výtažek z přesličky rolní 500 ml - pro podporu srdce, játry a kloubů

  PŘESLIČKA výtažek z přesličky rolní 500 ml

  311 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Výtažek z přesličky rolní je velmi vhodný k péči o kardiovaskulární systém a játra.

  • Přeslička přispívá k udržování vlasů, nehtů a pokožky v optimálním stavu.
  • EkoMedica PŘESLIČKA výtažek z přesličky je získáván z natě přesličky nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty.
  Množství:

  Přeslička rolní podporuje srdce, játra, klouby a pokožku.

  Objem: 500 ml / Doplněk stravy

  Přeslička rolní je velmi zajímavá rostlina, která se zde vyskytuje již v době před dinosaury. Na zemi ji můžeme najít po dobu několika milionů let, proto se jí přezdívá žijící fosilie. V dávných dobách Přesličky vypadaly jako stromy, dnes už je známe jako menší bylinky, které nemají květy, ani listy.

  Přeslička roste na celé zeměkouli, výjimku tvoří Antarktida. Přeslička je velmi odolná bylina, nemá přirozeného spáseče a její kořeny prorůstají hluboko do země. To je možná ten hlavní důvod, proč tento druh rostliny za miliony let existence nevymřel.

  S Přesličkou se můžeme setkat takřka všude. Roste na stráních, ve strouhách, ale i u silnic či železnice. Pro léčivé účinky sbíráme pouze rostliny, které nepřichází do styku se znečištěním, například podél cest apod. 

  Přeslička rolní obsahuje velké množství křemíku, pro lidský organismus tolik důležitého stopového prvku. Vyskytují se v ní ale také flavonoidy nebo saponiny.

  Výtažek z přesličky rolní je velmi vhodný k péči o kardiovaskulární systém a játra. Přeslička přispívá k udržování vlasů, nehtů a kůže v optimálním stavu.

   

  Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU Equisetum arvense (Common Name : Horsetail)
  Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace)
  Normální funkce močové soustavy
  Normální stav kostí a kloubů
  Osvěžení těla, zdravé dýchání, odolnost
  Normální činnost jater
  Ředění
  Vylučování
  Normální činnost kardiovaskulárního systému - pružnost
  Antioxidant
  Klouby - flexibilita
  Nervová rovnováha - uklidnění - relaxace


  EkoMedica PŘESLIČKA výtažek z přesličky je získáván z natě přesličky nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.


  Složení: Voda, přeslička rolní nať, kyselina citrónová (regulátor kyselosti).

  Chuť, barva a vůně se může lišit podle jednotlivých šarží a nemá vliv na samotnou kvalitu produktu, stejně tak jako možná tvorba usazeniny.

  Doporučené dávkování: 25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.
  Maximální denní dávka 50 ml výrobku odpovídá výluhu z 3,5 g natě přesličky rolní.

  Balení obsahuje odměrný kalíšek (25 ml).

  Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

  Upozornění: Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: EkoMedica Czech, s.r.o., Sokolská třída 1615/50, 70200, Ostrava
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896


   

  EkoMedica
  EKO-P-500

  Další odkazy:

  Nové

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward
  PŘESLIČKA výtažek z přesličky rolní 500 ml - pro podporu srdce, játry a kloubů

  PŘESLIČKA výtažek z přesličky rolní 500 ml

  311 Kč
  S DPH