Aloe Vera šťáva IASC 1 litr
  • Aloe Vera šťáva IASC 1 litr

  Aloe Vera šťáva IASC 1 litr

  289 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Vyrobeno z neředěné šťávy z vnitřní části listů rostliny Aloe Vera (Aloe Vera Barbadensis Miller).

  • Rostliny rostou na plantážích v Mexiku. Při pěstování rostlin se nepoužívají žádné pesticidy. Šťáva je bez GMO, což znamená, že je vyrobena bez geneticky modifikovaných organismů. Šťáva navíc není ošetřena zářením. 
  • Obsah Aloe Vera 99,7%.
  • Kvalita IASC – pečeť IASC zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera.
  • Stovky tisíc spokojených zákazníků z celého světa upřednostňuje gel Aloe Vera od německé společnosti Sanct Bernhard.
  Množství:
  • Vyrobeno z neředěné šťávy z vnitřní části listů rostliny Aloe VeraIASC - záruka kvality a čistoty (Aloe Vera Barbadensis Miller).

  • Rostliny rostou na plantážích v Mexiku. Při pěstování rostlin se nepoužívají žádné pesticidy. Šťáva je bez GMO, což znamená, že je vyrobena bez geneticky modifikovaných organismů. Šťáva navíc není ošetřena zářením. 
  • Obsah Aloe Vera 99,7%.
  • Kvalita IASC – pečeť IASC zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera.
  • Stovky tisíc spokojených zákazníků z celého světa upřednostňuje gel Aloe Vera od německé společnosti Sanct Bernhard.

  Aloe vera je druh rostliny, která patří do čeledi Asphodelaceae. Je známá svými zdraví prospěšnými a kosmetickými vlastnostmi a využívá se již po tisíciletí. Pochází pravděpodobně z Arabského poloostrova, ale dnes se pěstuje po celém světě, zejména v tropických a subtropických oblastech. Rostlina má tlusté, masité listy, které ukrývají gelovou substanci. Tento gel obsahuje mnoho bioaktivních látek, včetně vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů, které mají prospěšné účinky na lidské zdraví a pokožku.


  Aloe Vera šťáva 99,7%, kvalita IASC (Není Aloe jako Aloe)Aloe vera obsahuje širokou škálu bioaktivních látek, které přispívají k jejím mnoha prospěšným účinkům na zdraví a pokožku. Mezi hlavní složky patří:

   

  Vitamíny: Aloe vera obsahuje několik důležitých vitaminů, včetně vitaminů A (beta-karoten), C, E, které jsou silnými antioxidanty. Také obsahuje vitamíny skupiny B, včetně B1, B2, B3 (niacin), B6 a B12, a kyselinu listovou.

   

  Minerály: V rostlině se nacházejí minerály jako jsou vápník, draslík, hořčík, chrom, měď, zinek, sodík, železo a selen, které jsou důležité pro správné fungování těla.

   

  Enzymy: Aloe vera obsahuje více druhů enzymů, jako jsou například amyláza a lipáza.

   

  Aminokyseliny: Obsahuje esenciální aminokyseliny, včetně těch aminokyselin, které tělo samo neumí vyrobit.

   

  Mukopolysacharidy (glykosaminoglykany): Aloe vera je bohatá na mukopolysacharidy, zejména látku acemannan.

   

  Polysacharidy: Kromě acemannanu aloe vera obsahuje i další polysacharidy, které podporují zdraví imunitního systému a mají hydratační účinky na pokožku.


  Aloe vera byla využívána již ve starověku, a to v různých kulturách po celém světě pro své zajímavé vlastnosti. Mezi významné historické postavy, které jsou známé svým používáním aloe vera, patří:

  1. Kleopatra a Nefertiti: Obě tyto egyptské královny jsou známé tím, že používaly aloe vera jako součást svých krásných rituálů. Věřilo se, že aloe vera jim pomáhá udržovat mladistvou pokožku a krásu.

  2. Alexander Veliký: Podle některých historických záznamů byl Alexander Veliký přesvědčen Aristotelem o výhodách aloe vera pro léčbu ran svých vojáků. Prý dokonce dobyl ostrov Sokotra v Indickém oceánu, aby zajistil dostatečné zásoby aloe vera pro své vojenské tažení.

  3. Křišťof Kolumbus: Kolumbus a jeho posádka údajně používali aloe vera k řešení různých zdravotních potíží během svých dlouhých plaveb přes Atlantik. Kolumbus aloe vera popsal jako "nebeský lék".

  Tyto příklady ukazují, že aloe vera byla ceněna pro své vlastnosti po tisíciletí a byla součástí mnoha kultur. Využití této rostliny sahá od kosmetických aplikací až po podporu zdraví, což svědčí o její univerzálnosti.

   

  Co je to IASC?
  Mezinárodní vědecká rada pro aloe (International Aloe Science Council, IASC) je nezisková organizace, která se zaměřuje na stanovení standardů kvality a čistoty pro produkty obsahující aloe vera. Založena byla s cílem podporovat nejlepší praxe v oblasti zpracování aloe vera, vědecký výzkum a šíření pravdivých informací o této rostlině a jejích produktech. Certifikace od IASC slouží jako záruka, že produkt obsahuje pravé a kvalitní aloe vera v souladu s přísnými standardy této organizace. Získání certifikátu IASC zahrnuje nejen testování samotného produktu, ale také audit výrobního procesu a dodržování specifických směrnic pro etiketování a reklamu.


  Obsah: 1 litr

  Doporučené použití: 20 ml Aloe Vera (cca 2 polévkové lžíce) smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou a zamíchejte. Tento nápoj užívejte 3x denně před jídlem.

  Složení: Aloe Vera Gel (99,7%), konzervanty (benzoát sodný, sorbát draselný), regulátor kyselosti: kyselina citrónová.

  Chuť, barva a vůně se může lišit podle jednotlivých šarží a nemá vliv na samotnou kvalitu produktu, stejně tak jako možná tvorba usazeniny.

  Originální název výrobe: Sanct bernhard Aloe-Vera-Trinkgel


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Krauterhaus Sanct Bernhard KG, Helfensteinstr. 47, 73342 Bad Ditzenbach, Německo
  Dovozce do ČR: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Sanct Bernhard
  79

  Další odkazy:

  Nové
  Aloe Vera šťáva IASC 1 litr

  Aloe Vera šťáva IASC 1 litr

  289 Kč
  S DPH