Ekomedica Artyčok 500 ml
  • Ekomedica Artyčok 500 ml

  Ekomedica Artyčok 500 ml

  330 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Artyčok původem ze Středomoří obsahuje pro organismus prospěšné látky, stimuluje vylučování trávicích šťáv, pomáhá při trávení. Harmonizuje střevní trakt, přispívá k udržování normálního stavu a funkce jater, podporuje pročištění organismu.
  • EkoMedica Artyčok 99,8 % šťáva je získávána z listů květního lůžka artyčoku nejmodernějším způsobem výroby.
  • Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty.
  Množství:

  Objem: 500 ml / Doplněk stravyArtyčok pro podporu jater a trávicího traktu

  • Artyčok původem ze Středomoří obsahuje pro organismus prospěšné látky, které se vyskytují zejména v listovém květním lůžku. 
  • EkoMedica Artyčok 99,8 % šťáva je získávána z listů květního lůžka artyčoku nejmodernějším způsobem výroby.
  • Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty.

   

  Artyčok je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti, stimuluje vylučování trávicích šťáv, pomáhá při trávení. Harmonizuje střevní trakt, přispívá k udržování normálního stavu a funkce jater, podporuje pročištění organismu. Pomáhá snižovat hladinu krevních lipidů a udržovat je na normální úrovni.


  Složení: šťáva z listů květního lůžka artyčoku 99,8 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová

  Balení obsahuje odměrný kalíšek (25 ml).

  Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

  Doporučené dávkování: 25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut po jídle. Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 49,9 g šťávy z artyčoku, což odpovídá obsahu 46,2 mg cynarinu.

  Chuť, barva a vůně se může lišit podle jednotlivých šarží a nemá vliv na samotnou kvalitu produktu, stejně tak jako možná tvorba usazeniny.


  Upozornění: Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. 

  Datum spotřeby je vyznačen na obale a je současně označením výrobní šarže.


  Vybírat můžete z mnoha druhů 100% čistých ovocných šťáv: www.dumbylinek.cz/309/prirodni-ovocne-stavy


  Vital šťávy - pestrý výběr kvaitních a chutných přírodních šťáv!

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: EkoMedica Czech, s.r.o., Sokolská třída 1615/50, 70200, Ostrava
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  EkoMedica
  EKO-AR-500

  Další odkazy:

  Nové
  Ekomedica Artyčok 500 ml

  Ekomedica Artyčok 500 ml

  330 Kč
  S DPH