Trávicí enzymy 90 kapslí

  223 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Produkt Trávicí enzymy jsou vyrobeny z rostlinných složek ananasu a papáji, které obsahují aktivní enzymy bromelain a papain.

  • Plus vitamin C (75 mg v každé kapsli) podporuje imunitní systém a metabolismus.
  • Denní dávka obsahuje: 300 mg bromelainu, 300 mg papainu, 300 mg ananasu v podobě ovocného prášku, 300 mg papáji v podobě ovocného prášku, 75 mg vitaminu C.
  • Obsah: 90 kapslí.
  Množství:

  Balení: 90 kapslí (na měsíc užívání)

  Vyrobeno z nejkvalitnějších rostlinných složek ananasu a papáji, které obsahují aktivní enzymy bromelain a papain. Vitamin C (75 mg v každé kapsli) podporuje imunitní systém a metabolismus.

  Denní dávka obsahuje: 300 mg bromelainu, 300 mg papainu, 300 mg ananasu v podobě ovocného prášku, 300 mg papáji v podobě ovocného prášku, 75 mg vitaminu C.

  Enzymy jsou složité proteinové molekuly, které naše tělo potřebuje, aby správně fungovalo. Bez nich by tělo nemohlo fungovat. Jsou spouštěčem jednotlivých procesů. Určují povahu i rychlost chemických reakcí v organismu, podílejí se na procesech látkové výměny a štěpení.

  Tropické ovoce ananas a papája jsou známé nejen pro svou lahodnou chuť, ale také pro obsah enzymů.

  Trávicí enzymy jsou proto cenný přírůstek do naší každodenní stravy.

  Trávící enzymy jsme doplnili o Vitamin C, který má pozitivní vliv na imunitní systém, metabolismus a pomáhá jako antioxidant chránit buňky před oxidačním stresem.


   

  v 1 kapsli

  v denní dávce
  (= 3 kapsle)

  % doporučená denní dávka dle NRV*

  na 100 g kapslí

  Bromelain

  100 mg

  300 mg

  **

  14,9 g

  Papain

  100 mg

  300 mg

  **

  14,9 g

  Ananasový ovocný prášek

  100 mg

  300 mg

  **

  14,9 g

  Ovocný prášek z Papaji

  100 mg

  300 mg

  **

  14,9 g

  Vitamin C

  75 mg

  225 mg

  281

  11,2 g  Složení: bromelain papain, ananas - ovocný prášek, papája - ovocný prášek, želatina, plniva maltodextrin, kukuřičný škrob, vitamin C, magnesium stearát.

  Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli 3x denně, nejlépe 1/2 až 1 hodinu před jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody nebo jiné vhodné tekutiny (minimálně 250 ml). Zbytky jídla, kávy, čaje, zubní pasty a ústních deodorantů v ústech mohou mírně snížit účinek užívaných enzymů.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

  Sanct Bernhard
  853

  Další odkazy:

  Nové

  Trávicí enzymy 90 kapslí

  223 Kč
  S DPH