Krém proti vráskám s kolagenem 100 ml

  182 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Light krém k prevenci a zmírnění vrásek. Je určen zejména pro zralou a starší pleť v oblasti obličeje a krku. Je vhodný také pro potlačení vrásek na hřbetu vaši ruky a péči po pobytu na slunci. Zažijete to sami. S pravidelnou péči s kolagenem, bude vaše pleť vypadat viditelně mladší. Nebojte se stáří. Zkrášlete si ho

  Množství:

  Obsah: 100 ml

  Light krém k prevenci a zmírnění vrásek. Je určen zejména pro zralou a starší pleť v oblasti obličeje a krku. Je vhodný také pro potlačení vrásek na hřbetu vaši ruky a péči po pobytu na slunci.

  S pravidelnou péči s kolagenem, bude vaše pleť vypadat viditelně mladší. Nebojte se stáří. Zkrášlete si ho.

   

  Kolagen je ve vodě nerozpustný protein, který je základní stavební složkou pojivových tkání. V průběhu stárnutí dochází k úbytku kolagenních vláken v pokožce, což je příčinou tvorby vrásek a vyžilé kůže. Kolagen zajišťuje to, čemu se říká správná pevnost a pružnost kůže. V praxi to znamená vypnutou kůži bez vrásek.

   

  Ingredients: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Sorbitol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Alcohol, Acmella Oleracea Extract, Hydrolyzed Collagen, Sodium Cetearyl Sulfate, Parfum.

  Sanct Bernhard
  908

  Další odkazy:

  Nové

  Krém proti vráskám s kolagenem 100 ml

  182 Kč
  S DPH