Herbavitan čistící pleťové mléko 250 ml

  237 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Pro šetrné čištění vašeho obličeje, krku a okolí očí. Snadno a důkladně odstraňuje make-up v oblasti očí a zanechává jemný a čistý pocit svěžesti. Čistící pleťové mléko Herbavitan je obzvláště jemné a proto se ideálně hodí pro citlivou pokožku během menopauzy. Aplikační klinicko-kožní test*: Herbavitan denní péče: 80% testovaných jedinců potvrdilo zlepšení vzhledu suché pokožky. Výrazné snížení vrásek již po 4 týdnech! Herbavitan noční péče: zklidňuje podrážděnou pokožku a znatelně regeneruje pokožku. Herbavitan pleťové tonikum: 90% testovaných jedinců potvrdilo, že se jejich kůže cítí svěží a jasná. Herbavitan pleťové mléko: bez alergických reakcí, velmi dobré!* Dle výzkumné studie, které se zúčastnilo 20 osob po dobu 4 týdnů v rámci zkušební klinické dermatologické aplikace.

  Množství:

  Obsah: 250 ml

  Pro šetrné čištění vašeho obličeje, krku a okolí očí. Snadno a důkladně odstraňuje make-up v oblasti očí a zanechává jemný a čistý pocit svěžesti. Čistící pleťové mléko Herbavitan je obzvláště jemné a proto se ideálně hodí pro citlivou pokožku během menopauzy.

   

  Aplikační klinicko-kožní test*:

   

  Herbavitan denní péče: 80% testovaných jedinců potvrdilo zlepšení vzhledu suché pokožky. Výrazné snížení vrásek již po 4 týdnech!

  Herbavitan noční péče: zklidňuje podrážděnou pokožku a znatelně regeneruje pokožku.

  Herbavitan pleťové tonikum: 90% testovaných jedinců potvrdilo, že se jejich kůže cítí svěží a jasná.

  Herbavitan pleťové mléko: bez alergických reakcí, velmi dobré!

  * Dle výzkumné studie, které se zúčastnilo 20 osob po dobu 4 týdnů v rámci zkušební klinické dermatologické aplikace.

   

  Herbavitan pro ženy.

  U žen dochází ve věku přibližně 45 let k destabilizaci hormonální rovnováhy. Tato změna postihuje rovněž kůži a to negativním způsobem. Nedostatek estrogenu vede ke ztrátě kolagenu, hlavní součástí struktury kůže. Dochází rovněž ke zhoršení krevního oběhu, což má za následek zmenšení přísunu živin a kyslíku. Důsledky na sebe nenechávají dlouho čekat a zapříčiňují to, že:

  • pokožka se stává tenčí,

  • krevní cévy jsou pod kůží snadno viditelné,

  • kůže je vrásčitá.

   

  Mnoho žen si přeje pro zachování jejich přitažlivosti a vnitřní rovnováhy, přirozenou podporu jejich zdraví. Pro zvláštní potřebu pokožky v průběhu menopauzy máme speciální krém Herbavitan vyvinutá péče – na dotaz. 

   

  Ingredients: Aqua, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Isostearyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol Cocoate, Xanthan Gum, Ethylcellulose, Parfum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide.

  Sanct Bernhard
  1192

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Lenka N.
  22.10.2023
  Celkový názor:
  Krém kupuji už několik let

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  3 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Herbavitan čistící pleťové mléko 250 ml

  237 Kč
  S DPH