BIO Mladý ječmen 400 g
  • BIO Mladý ječmen 400 g

  BIO Mladý ječmen 400 g

  389 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Mladý zelený ječmen má velmi podobné složení živin jako listová zelenina, ale na rozdíl od listové zeleniny v mnohem koncentrovanější podobě.
  • Mladý zelený ječmen je vynikajícím zdrojem živin, jako je chlorofyl, flavonoidy, bílkoviny, vitamíny a minerály, velký počet antioxidantů.

  • V BIO kvalitě, z produkce EU, vhodný pro vegetariány a vegany.
  • Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.

   

  Množství:

  Hmotnost: 400 g

  • Mladý ječmen v BIO kvalitě z EU produkce
  • Šetrné a kvalitní zpracování
  • Podobné složení jako listová zelenina
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

   

  Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.

  Mladý zelený ječmen
  má velmi podobné složení živin jako listová zelenina. Na rozdíl od listové zeleniny v mnohem koncentrovanější podobě.

  Zelený ječmen je vynikajícím zdrojem živin, jako je chlorofyl, flavonoidy, bílkoviny, vitamíny a minerály, velký počet antioxidantů.

  BIO Mladý ječmen je zpracováván tím nejšetrnějším způsobem, aby byly zachovány všechny výživné látky a hodnoty. Mladý ječmen se sklízí v období velmi mladého vzrůstu, kdy má nejvyšší obsah svých živin.

  Zelený ječmen se suší a následně zpracovává do práškové formy pro jeho dokonalou rozpustnost. BIO Mladý ječmen v prášku je velmi dobře smísitelný s vodou nebo s tekutějšími potravinami.

  Doporučení: Je důležité nemíchat prášek ve vodě kovovou lžičkou. Kov urychluje oxidaci chlorofylu v zeleném ječmeni, proto je vhodné používat k zamíchání plastovou, dřevěnou nebo porcelánovu lžičku. Rovněž se vyhněte vmíchání prášku do nápojů a potravin s větší teplotou než 50 C, mohlo by dojít ke zbytečnému znehodnocování zdraví prospěšných látek obsažených v ječmeni.


  Mladý zelený ječmen obsahuje velké množství minerálů, antioxidantů, chlorofylu, vitamínů, aminokyselin a bílkovin čistě rostlinného původu. Zelený ječmen je vhodný pro vegetariány a vegany pro jeho vysoký obsah vitamínu B12.

  Ideální pro všechny, kteří mají nevyváženou nebo nepestrou stravu.

  Nutriční informace

  na 100 g

  Energie

  1036 kJ/251 kcal

  Tuk

  0,4 g

  z toho nasycené mastné kyseliny

  0,2 g

  Sacharidy

  22 g

  z toho cukry

  8 g

  Vláknina

  62 g

  Protein

  9 g

  Sůl

  0,1 g

   

  Návod k použití: Užívejte 2-3 x denně 1 čajovou lžičku. BIO Zelený ječmen rozpusťte asi ve 200 ml vody nebo jiné vhodné tekutiny, popřípadě zamíchejte do jídla. Nepoužívejte kyselé džusy (jablečný, pomerančový, atp.)

  Složení: 100% BIO zelený ječmen


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.

  Sanct Bernhard
  544

  Další odkazy:

  Nové
  arrow_back
  arrow_forward
  BIO Mladý ječmen 400 g

  BIO Mladý ječmen 400 g

  389 Kč
  S DPH