Medvědí česnek 240 kapslí

  339 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Medvědí česnek (divoký česnek) se nachází ve většině Evropy. Obsahuje mnohem více železa, hořčíku, manganu a sloučenin síry než obyčejný česnek.
  • Medvědí česnek je velmi bohatým zdrojem látek jako jsou vitaminy A, B1, B2, C, fytoncidy, allicin, glykosid, horčina, stopových prvků jako je železo, zinek, hořčík, vápník, měď, mangan, molybden.
  • Podporuje vylučování těžkých kovů.
  • Jedna kapsle obsahuje 300 mg čistého medvědího česneku.
  Množství:

  Obsah: 240 kapslí

  Medvědí česnek (divoký česnek) se nachází ve většině Evropy. Obsahuje mnohem více železa, hořčíku, manganu a sloučenin síry než obyčejný česnek.

  Medvědí česnek je velmi bohatým zdrojem látek jako jsou vitaminy A, B1, B2, C, fytoncidy, allicin, glykosid, horčina, stopových prvků jako je železo, zinek, hořčík, vápník, měď, mangan, molybden.

  Jedna kapsle obsahuje 300 mg čistého medvědího česneku.

  Medvědí česnek podporuje:

  • Vylučování těžkých kovů
  • Metabolismus cholesterolu
  • Normální činnost oběhové a střevní soustavy
  • Normální činnost kardiovaskulární soustavy (srdce)

   

   

  1 kapsle

  denní dávka (9 kapslí)

  na 100 g kapslí

  Medvědí česnek prášek

  300 mg

  2700 mg

  78 g

  z toho Alliin

  90 ug

  810 ug

  23 mg

   

  Složení: medvědí česnek prášek (78%), želatina, plnidlo uhličitan vápenatý.

  Doporučené dávkování: Užívejte 3 kapsle 3x denně před jídlem. Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody či jiné vhodné tekutiny.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.
   

  Sanct Bernhard
  117

  Další odkazy:

  Nové
  arrow_back
  arrow_forward

  Medvědí česnek 240 kapslí

  339 Kč
  S DPH