Magické Vánoce Sprchová pěna 200 ml
  • Magické Vánoce Sprchová pěna 200 ml

  Magické Vánoce Sprchová pěna 200 ml

  225 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Sprchová pěna příjemné inovativní konzistence přináší unikátní zážitek z každodenního sprchování a nepopsatelně voňavou pokožku.

  • Sprchová pěna účinně čistí pokožku, přidané organické složky pokožku zjemní, vyživí a ošetří. Pěna je ideální pro každodenní použití a je vhodná pro všechny typy pokožky.
  • Sprchová pěna je ideální pro každodenní použití a vhodná pro všechny typy pokožky.
  Množství:

  Objem: 200 ml

  NOVINKA od Soaphoria - výrobce přírodní kosmetiky

  • Sprchová pěna příjemné konzistence přináší unikátní zážitek z každodenního sprchování a nepopsatelně voňavou pokožku.

  • Sprchová pěna účinně čistí pokožku, přidané organické složky pokožku zjemní, vyživí a ošetří. Pěna je ideální pro každodenní použití a je vhodná pro všechny typy pokožky.
  • Ponořte se do vůně omamné vanilky, osvěžujícího pomeranče s kořenitými tóny skořice a badyánu. Tato kouzelná vůně vyčaruje třpyt v očích a úsměv na rtech.
  • Obsahuje přírodní oleje - hroznový, brutnákový, mandlový,a kokosový, které jsou pro pokožku dokonalým balzámem.


  Mrazivý vzduch, sněhobílé vločky padají, ledové květy na okenních tabulích, šepot větru poťukává na rampouchy ... nastává čas, kdy příroda tiše usíná, když se čas samotný zastavuje. Čas, kdy se hluk, ruch a neklid mění na hodnotné ticho. Kdy dobro naplní naše duše a mysl otevře náruč klidu. Svátek plný lásky klepe na dveře, přicházejí chvíle Vánoc. Vůně jehličí, nostalgické blaho, jas a třpyt ... odhalí se každé kouzlo.

  Vstupte s námi do kouzelného světa, dopřejte si pohodlí a splňte všechny sny s produkty, které byly vytvořeny na podtržení té pravé sváteční atmosféry. Jemná a smyslná, povzbuzující a přitom hřejivá, jako vonná kompozice stoupá do podvědomí. Ponořte se do vůně omamné vanilky, osvěžujícího pomeranče s kořeněnými tóny skořice a badyánu. Tato kouzelná vůně vykouzlí třpyt v očích a úsměv na rtech. Vykouzlí kouzelnou auru, která zabalí tělo do tajemné teploučké přikrývky.  Použití:

  Do sprchy: Přiměřené množství naneste na mokrou pokožku a krouživými pohyby vytvořte pěnu, následně opláchněte vodou vhodné teploty.
  Do vany: Produkt je vhodný i do koupele, naberte prsty přiměřené množství a pod tekoucí teplou vodou se vytvoří bohatá pěna.

  Sprchová pěna je ideální pro každodenní použití a vhodná pro všechny typy pokožky.

  Výrobek obsahuje konzervační systém schválen pro použití v přírodních kosmetických produktech. Po otevření doporučujeme výrobek spotřebovat do 9 měsíců.

  Složení: Glycerin (glycerin rostlinného původu) *, Aqua (voda), Sorbitol (zvlhčovadlo, alkoholický cukr rostlinného původu), Sodium Cocoyl (tenzid rostlinného původu) *, Disodium Lauryl Sulfosuccinate (tenzid), Vitis Vinifera Oil (olej z hroznových jadérek) *, Borago Officinalis Seed Oil (brutnákový olej) *, Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze sladkých mandlí) *, Sodium Chloride (kuchyňská sůl), Vanilla planifolia Fruit Extract (vanilka pravá) *, Citrus Sinensis Peel Extract (Citrus pomerančový) * , Cinnamomum zeylanicum Oil (skořicovník cejlonský) *, Illicium Verum Fruit Oil (badyán) *, Ethylhexylglycerin (konzervant), , Citric Acid (kyselina citronová) *, Stearic Acid (kyselina stearová) *, *** Limonene, *** Linalool, *** Eugenol, *** Benzyl Alcohol, *** Anise Alcohol, *** Cinnamal

  * Certifikovaná organická složka
  *** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

  Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě do + 30 ° C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí.  Skladujte v suchu při teplotě do 30 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Aenea s.r.o., Veľké Kapušany, Slovensko
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Soaphoria
  AE3720

  Další odkazy:

  Magické Vánoce Sprchová pěna 200 ml

  Magické Vánoce Sprchová pěna 200 ml

  225 Kč
  S DPH