Univerzální balzám - Něžný měsíček Soaphoria 125 ml
  • Univerzální balzám - Něžný měsíček Soaphoria 125 ml

  Univerzální balzám - Něžný měsíček Soaphoria 125 ml

  165 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Tento univerzální výživný krém vám se svou jemnou vůní měsíčku zaručí zklidnění a hydrataci pokožky, stejně tak jako její výživu a regeneraci. Díky obsahu měsíčku lékařského působí blahodárným obnovujícím účinkem, podporuje hojení a uklidnění poraněné pokožky. Mandlový olej a včelí vosk zase zvláčňují a podporují pružnost kůže.
  • Je tedy vhodný i při problémech jako jsou ekzémy, dermatitidy nebo psoriáza.
  Množství:
  • Tento univerzální výživný krém vám se svou jemnou vůní měsíčku zaručí zklidnění a hydrataci pokožky, stejně tak jako její výživu a regeneraci. Díky obsahu měsíčku lékařského působí blahodárným obnovujícím účinkem, podporuje hojení a uklidnění poraněné pokožky. Mandlový olej a včelí vosk zase zvláčňují a podporují pružnost pokožky.
  • Je tedy vhodný i při problémech jako jsou ekzémy, dermatitidy nebo psoriáza.
  • Měsíčkový univerzální balzám je vhodný pro všechny typy pokožky a pro každodenní použití. Můžete ho používat na pleť i celé tělo. Je to zkrátka všestranný pomocník, který se vám bude vždy hodit.
  • Objem: 125 ml / Přírodní kosmetika ze Slovenska Soaphoria.

   

  Hlavní účinné složky Univerzálního balzámu

  Měsíček lékařský - známý zejména pro své blahodárné regenerační účinky a schopnost podpořit hojení, uklidňovat a zjemňovat i velmi suchou, popraskanou či poraněnou pokožku

  Mandlový olej - zvláčňuje, zjemňuje a zklidňuje podrážděnou pokožku, jejíž dodává výživu a vitalitu a podporuje její elasticitu

  Včelí vosk - představuje hotový poklad v péči o pokožku, pomáhá její regeneraci a poskytuje jí hloubkovou výživu


  Složení:
  Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze sladkých mandlí) *, Cera Alba (včelí vosk) *, Calendula Officinalis Extract (měsíček lékařský) *, Tocopherol (vitamin E), *** Eugenol, *** Linalool, *** Citronellol, *** Limonene.
  * certifikovaná organická složka
  *** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích

  Použití: Přípravek v přiměřeném množství aplikujte krouživými pohyby na pokožku nebo lokálně na suché oblasti těla jako jsou lokty, chodidla, ruce či rty a nechte vstřebat.

  Organické složení univerzálního balzámu bez obsahu vodní fáze nevyžaduje použití konzervačních látek a přesto je výrobek stabilní. Po otevření doporučujeme balzám spotřebovat do 6 měsíců.

  Důležité: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do 30 °C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

  Při prvním použití doporučujeme první vyzkoušet produkt v malém množství na hřbetu ruky. U osob s intolerancí nebo alergií na ořechy se v ojedinělých případech může projevit alergická reakce na výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.


  Skladujte v suchu při teplotě do 30 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Aenea s.r.o., Veľké Kapušany, Slovensko
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Soaphoria
  AE0552

  Další odkazy:

  Nové

  Mohlo by se vám hodit

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward
  Univerzální balzám - Něžný měsíček Soaphoria 125 ml

  Univerzální balzám - Něžný měsíček Soaphoria 125 ml

  165 Kč
  S DPH