Jablečná vláknina žvýkací tablety - 55 tablet
  • Jablečná vláknina žvýkací tablety - 55 tablet

  Jablečná vláknina žvýkací tablety - 55 tablet

  206 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Jablečná vláknina účinně doplňuje denní stravu o vyváženou kombinaci rozpustné a nerozpustné vlákniny, což vede ke zvětšení objemu stolice a normální funkci střev.
  • Denní dávka 6 žvýkacích tablet s jablečnou vlákninou obsahuje 24% vlákniny (doporučená denní dávka v České republice je 30%).
  Množství:

  Obsah: 55 tabletJablečná vláknina pro správnou funkci střev

  Obsažená jablečná vláknina podporuje přirozenou a zdravou funkci střev.

  Mnoho lidí se díky modernímu (rychlému) způsobu stravování dostává do deficitu nedostatku vlákniny, což má za následek ukládání balastu, k zácpě a narušené funkci střev.

  Jablečná vláknina účinně doplňuje denní stravu o vyváženou kombinaci rozpustné a nerozpustné vlákniny, což vede ke zvětšení objemu stolice a normální funkci střev.

  Denní dávka 6 žvýkacích tablet Jablečné vlákniny obsahuje 24% vlákniny, což je doporučená denní dávka dle (DGE) - Německá společnost pro výživu. ( V České republice je doporučená denní dávka vlákniny 30% - www.vyzivaspol.cz/vlaknina).

   

  Nutriční vlastnosti

  1 tableta (2,5 g)

  ve 100 g

  energie

  14 kJ / 3 kcal

  572 kJ/125 kcal

  tuk

  0,0 g

  0,0 g

  sacharidy

  1,1 g

  42 g

  tohoto cukru

  0,3 g

  13 g

  vláknina

  1,1 g

  44 g

  protein

  0,1 g

  3 g

  sůl

  0,02 mg

  0,8 mg


  Obsah: 55 tablet

  Složení:
  jablečná vláknina 57%, sladidlo sorbitol, ovesná vláknina 7%, mikrokrystalická celulóza 4%, okyselující citronan sodný , protihrudkující látka stearát hořečnatý, přírodní aroma, sladidlo steviol glykosidy.

  Doporučené dávkování: Užívejte denně 4-8 žvýkacích tablet. Nezapomínejte, že konzumací vlákniny z jablek, ovesné vlákniny a celulózy je zapotřebí přijímat dostatečné množství tekutin, proto doporučujeme vypít alespoň půl litru tekutin denně navíc.

  Originální název výrobce: Sanct Bernhard Apfelfaser-Knabbertabletten

  Obsahuje sladidla sorbitol a steviol glykosidy. Při nadměrné konzumci, může mít projímavé účinky.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

  Sanct Bernhard
  1773

  Další odkazy:

  Nové
  Jablečná vláknina žvýkací tablety - 55 tablet

  Jablečná vláknina žvýkací tablety - 55 tablet

  206 Kč
  S DPH