Redukta Figure-Fit bylinná čajová směs při hubnutí 500 g

  299 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Pitný režim je jednou z velmi důležitých součástí v průběhu vašeho dietního období.
  • Redukta Figure-Fit bylinná čajová směs při hubnutí - chutná směs bylin s praženými listy maté, kakaovými skořápkami, ostružinovým listím, citrónovou trávou, ibiškem, listy meduňky a lékořicí.
  • Ekonomické balení: 500 g.
  Množství:

  Hmotnost: 500 g (ekonomické balení)Vyzkoušejte výborný čaj Redukta, který nemá žádné kalorie.

  • Pitný režim je jednou z velmi důležitých součástí v průběhu vašeho dietního období.
  • Redukta Figure-Fit bylinná čajová směs při hubnutí - chutná směs bylin s listy maté, kakaovými skořápkami, ostružinovým listím, citrónovou trávou, ibiškem, listy meduňky a lékořicí.
  • Ekonomické balení: 500 g.


  Vzhledem k tomu, že bylinné čaje neobsahují prakticky žádné kalorie, je jejich pití ideální pro hydrataci těla v době hubnutí a detoxikačních programů, navíc jsou chuťově velmi intenzivní a zamilujete si je.

  Redukta čaj při hubnutí - chutná směs bylin s listy maté, kakaovými skořápkami, ostružinovým listím, citrónovou trávou, ibiškem, listy meduňky a lékořicí.

  Kompletní přírodní složky tohoto čaje jsou naprosto vhodným doplňkem při redukční dietě, např. Redukta-PLUS (Cappuccino, Vanilka, Jahoda, Čokoláda, Zeleninová polévka), jako plnohodnotný pitný režim. Hubnutí se pro vás stane více než příjemným!

  Složení: pražené listy maté, kakaové skořápky, ostružinové listí, citrónová tráva, ibišek, listy meduňky, kořen lékořice. 

  Příprava: na přípravu čaje použijte 1-2 čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 5 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.


   

  Kvalitní čaje, na které se můžete spolehnout...

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Sanct Bernhard
  515

  Další odkazy:

  Nové

  Redukta Figure-Fit bylinná čajová směs při hubnutí 500 g

  299 Kč
  S DPH