Hairtonic Růst vlasů s kofeinem 100 ml
  • Hairtonic Růst vlasů s kofeinem 100 ml

  Hairtonic Růst vlasů s kofeinem 100 ml

  348 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  Speciální přípravek pro podporu růstu vlasů je vysoce účinná kombinace kofeinu, biotinu (vitaminu H), kyseliny linolové (vitaminu F), tokoferol acetátu (vitaminu E) a D-panthenolu (provitaminu B5).

  • Pro plnější a silnější vlasy.
  • Ideální pro muže a ženy s řidkými vlasy.
  • Podpora proti vypadávání vlasů.
  • Kofein zvyšuje mikrocirkulaci a tím i přísun živin na pokožku hlavy.
  • Viditelné zlepšení hustoty vlasů podle nezávislých studií.
  Množství:
  Obsah: 100 mlKofeinový šampon a Vlasové tonikum s kofeinem - to nejlepší pro Vaše vlasy!
  • Speciální přípravek pro podporu růstu vlasů
  • Pro plnější a silnější vlasy
  • Ideální pro muže a ženy s řidkými vlasy
  • Podpora proti vypadávání vlasů
  • Kofein zvyšuje mikrocirkulaci a tím i přísun živin na pokožku hlavy
  • Viditelné zlepšení hustoty vlasů podle nezávislých studií

  Hairtonic pro růst vlasů s kofeinem je vysoce účinná kombinace kofeinu, biotinu (vitaminu H), kyseliny linolové (vitaminu F), tokoferol acetátu (vitaminu E) a D-panthenolu (provitaminu B5).

  Kofein zvyšuje mikrocirkulaci a tím i přívod živin na pokožku hlavy. To aktivuje vlasové kořínky a samotné dělení buněk, tím se zlepšuje růst vlasů, prodlužuje jejich růstová fáze a pokožka hlavy je chráněná před škodlivými účinky testosteronu. Nosný systém zapouzdřených liposomů je vysoce efektivní aktivní komplex, který je transportován až ke kořínkům vlasů a vlasových folikulů, kde může plně podpořit své výživové a aktivační schopnosti.

  Biotin má pozitivní vliv na metabolismus keratinocytů, dokáže působit tak dlouho, díky čehož může být transportován do hlubších vlasových kořínků (papil). Kyselina linolová (vitamin F) je obsažena ve vysoké koncentraci v membránách liposomů, působí tak jako nosný systém látek a živin a hraje důležitou roli v syntéze ceramidů 1 a 2, které pomáhají zvýšit mechanickou stabilitu vlasů. D-panthenol (provitamin B5) má pozitivní vliv na zhuštění a regeneraci poškozených vlasů a to až o 10%, zatímco vitamin E působí jako antioxidant, který zpomaluje fotooxidační, degradační proces keratinu a vlasového pigmentu.

  Ideální doplněk na podporu a růst vlasů společně s Kofeinovým šampónem, kód produktu 1178.

  Doporučené použití: Doporučujeme každodenní používání na suché vlasy nebo po umytí vlasů. Nakapejte speciální přípravek Hairtonic pro růst vlasů s kofeinem pomocí pipety na vlasovou pokožku a jemně vmasírujte. Neoplachujte. Doporučujeme používat pro zvýšení celkového účinku v kombinaci s Kofeinovým šampónem. 

  Obsah: 100 ml
  Poznámka: Účinnost přípravku může být potlačena genetickým nebo patologickým postižením vypadávání vlasů. Jakékoliv nežádoucí účinky tohoto přípravku nejsou známy.

  Ingredients: Aqua, Alcohol denat., Panthenol, Lecithin, Caffeine, Tocopheryl Acetate, Biotin, Parfum.
  Sanct Bernhard
  1177

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Dáša P.
  08.09.2022
  Celkový názor:
  Objednala jsem si, abych zastavila vypadávání vlasů po covidu, používám krátce, ale jsou již vlasy pevnější, navíc používám kofeinovy šampon - ten velice doporučuji.

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Hairtonic Růst vlasů s kofeinem 100 ml

  Hairtonic Růst vlasů s kofeinem 100 ml

  348 Kč
  S DPH