Vrbová kůra 400 mg 120 kapslí - výborný pomocních při chřipce, při bolestech hlavy, obsahuje známou kyselinu salicylovou.
  • Vrbová kůra 400 mg 120 kapslí - výborný pomocních při chřipce, při bolestech hlavy, obsahuje známou kyselinu salicylovou.

  Vrbová kůra 400 mg 120 kapslí

  398 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Doplněk stravy s vrbovou kůrou a vitamínem C.

  • Hlavními složkami vrbové kůry jsou různé fenoly, z nichž nejznámější je glukosid salicin. Salicin se v trávicím traktu přeměňuje na známou kyselinu salicylovou. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.

  • Každá kapsle obsahuje: 400 mg vrbové kůry a 40 mg vitamínu C.
  Množství:

  Obsah: 120 kapslíHlavní složka vrbové kůry je kyselina salicylová, která působí jako přírodní aspirin

  Vrbová kůraSalicis cortex ) je již zmíněna ve starých bylinných knihách. Hlavními složkami jsou různé fenoly, z nichž nejznámější je glukosid salicin. Salicin se v trávicím traktu přeměňuje na známou kyselinu salicylovou.

  Další obsah vitamínu C v kapslích podporuje obranyschopnost vašeho těla, protože bylo prokázáno, že vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.

  Každá kapsle obsahuje: 400 mg vrbové kůry a 40 mg vitamínu C.

   

   

  v 1 kapsli

  v denní dávce 
  (9 kapslí)

  % z doporučené denní dávky podle NRV*

  ve 100 g kapslí

  Vrbová kůra (Salicis cortex)

  400 mg

  3600 mg

  **

  73 g

  Vitamín C

  40 mg

  360 mg

  450

  7 g

  * Nutriční referenční hodnota (NVR) pro denní příjem v souladu s nařízením (EU) č. 1169/2011.
  ** EU zatím nestanovila doporučené množství pro tuto látku


  Složení:
   Vrbová kůra (73%), želatina, vitamín C, plnidlo mikrokrystalická celulóza, uvolňovací činidlo: extrakt z rýžových otrub.

  Doporučené dávkování: V závislosti na vašich potřebách užívejte až 3 kapsle 3x denně a zapijte dostatečným množstvím vody nebo jinou vhodnou tekutinou.

  Originální název výrobce: Herbafit Weidenrinde 400 mg Kapseln


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: HERBAFIT B.V., Euroweg 35, NL-3825 HA Amersfoort, Nizozemí
  Dovozce do ČR: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Herbafit
  9114

  Další odkazy:

  Nové
  arrow_back
  arrow_forward
  Vrbová kůra 400 mg 120 kapslí - výborný pomocních při chřipce, při bolestech hlavy, obsahuje známou kyselinu salicylovou.

  Vrbová kůra 400 mg 120 kapslí

  398 Kč
  S DPH