Krční sprej 30 ml
  • Krční sprej 30 ml

  Krční sprej s mentolem 30 ml

  139 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Přípravek na hydrataci krku a hrdla v případě chrapotu, podráždění a chraplavého hlasu.
  • Extrakt z Islandského mechu v kombinaci s dexpanthenolem a přírodním solným roztokem zvlhčují podrážděné sliznice hrdla a hltanu, a tím podporují rychlou úlevu, jakož i regeneraci krční sliznice a sliznice hltanu.
  • Mátová vůně dává příjemně svěží, osvěžující pocit.
  Množství:

  Objem: 30 ml / sprejKrční sprej s depanthenolem a mátou, zvlhčuje sliznici a regeneruje ji.

  Přípravek na hydrataci krku a hrdla v případě chrapotu, podráždění a chraplavého hlasu.

  Extrakt z Islandského mechu v kombinaci s dexpanthenolem a přírodním solným roztokem zvlhčují podrážděné sliznice hrdla a hltanu, a tím podporují rychlou úlevu, jakož i regeneraci krční sliznice a sliznice hltanu.

  Mátová vůně dává příjemně svěží, osvěžující pocit.  Objem: 30 ml, sprej

  Složení: Čištěná voda, extrakt z islandského mechu (2,8%), dexpanthenol, přírodní roztok solanky (1,5%), polysorbát 80, extrakt z heřmánku, heptahydrát síranu zinečnatého, benzoan sodný, mentol, eukalyptový olej, monohydrát hydrochloridu L-histidinu, kyselina citrónová, kyselina acesulfamová K, sorban draselný, kyselina sorbová.

  Návod k použití: Otočte aplikační tyčinku a stiskněte horní uzávěr. Aplikujte na postižená místa v krku. Před prvním použitím je nutné stisknout uzávěr několikrát. V závislosti na požadavcích dospělí a děti starší 6 let 1-2 střiky do krku a hrdla několikrát denně. Každý přípravek by měla používat pouze jedna osoba, aby se zabránilo infekci.

  Originální název výrobce: Sanct Bernhard Hals-Rachen-Spray


    

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.

  Sanct Bernhard
  248

  Další odkazy:

  Nové
  Krční sprej 30 ml

  Krční sprej s mentolem 30 ml

  139 Kč
  S DPH