Samoopalovací tělové mléko 250 ml s přírodní opalovací látkou
  • Samoopalovací tělové mléko 250 ml s přírodní opalovací látkou

  Samoopalovací tělové mléko 250 ml

  398 Kč
  S DPH
  Připravujeme naskladnění
  • Pomocí tohoto lehkého samoopalovacího mléka vykouzlíte na pokožce přirozeně vypadající opálení.
  • Erythrulosa je jemná a dobře snášená opalovací látka na bázi cukru a DHA poskytují rovnoměrné zdravé opálení bez šmouh po celém těle.
  Množství:

  Objem: 250 ml

  • Pomocí tohoto lehkého samoopalovacího mléka vykouzlíte na pokožce přirozeně vypadající opálení.
  • Erythrulosa je jemná a dobře snášená opalovací látka na bázi cukru a DHA, která poskytuje rovnoměrné zdravé opálení bez šmouh po celém těle.

  Pomocí tohoto lehkého, obzvláště snadno použitelného samoopalovacího mléka vykouzlíte na pokožce svěží letní a přirozeně vypadající opálení. Vaše pokožka zároveň bude přijímat vlhkost a bude příjemně chráněna před dehydratací.

  Erythrulosa, jemná a dobře snášená opalovací látka na bázi cukru a DHA, která poskytuje rovnoměrné zdravé opálení bez šmouh po celém těle. Rychle se vstřebává, není mastná a má jemnou a příjemnou vůni. Toto samoopalovací mléko lze použít každý den jako výživné tělové mléko.

  Pamatujte, že samoopalovací přípravky nenabízejí ochranu před sluncem. Proto byste měli na opalování používat opalovací krémy.  Objem:
   250 ml

  Použití: Naneste rovnoměrně na pleť nebo na tělo a rozetřete. Dbejte na to, abyste krém rozetřeli pečlivě na všech místech, aby nevznikaly tmavší - opálenější místa na tělě. Po aplikaci si umyjte ruce.

  Originální název výrobce: Sanct Bernhard Selbstbräunungs-Körperlotion

  Ingredients: Aqua, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Erythrulose, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Saccharide Isomerate, Ceteareth-20, Glycine Soja Oil, Tocopheryl Acetate, Potato Starch Modified, Xanthan Gum, Dihydroxyacetone, Cyclodextrin, Cetyl Palmitate, Ceteareth-12, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum.


  Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Krauterhaus Sanct Bernhard KG, Helfensteinsrase 47, 73342 Bad Ditzenbach, Německo
  Dovoz do ČR: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Sanct Bernhard
  1420

  Další odkazy:

  arrow_back
  arrow_forward
  Samoopalovací tělové mléko 250 ml s přírodní opalovací látkou

  Samoopalovací tělové mléko 250 ml

  398 Kč
  S DPH