Denní krém s moringovým olejem
  • Denní krém s moringovým olejem

  Denní krém s moringovým olejem 100 ml

  389 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  Tento lehký, regenerační krém bohatý na vitamíny a živiny je vhodný pro denní péči o pleť, zejména obličeje, krku a hřbety rukou. Moringový krém je velmi vhodný i pro muže, například po holení.

  • Obsahuje: moringový olej, brokolicový olej, extrakt z ibišku.
  • Moringový krém podpoří jemnost Vaší pokožky, ale také pružnost a vitalitu.
  • S jemnou, svěží vůní.
  Množství:

  Obsah: 100 mlMoringový krém - lehký krém bohatý na živiny pro ženy i muže.

  Tento lehký, regenerační krém bohatý na vitamíny a živiny je vhodný pro denní péči o pleť, zejména obličeje, krku a hřbety rukou.

  • Moringový krém podpoří jemnost Vaší pokožky, ale také pružnost a vitalitu.
  • Moringový krém je velmi vhodný i pro muže, například po holení.
   

  Moringový olej se získává ze semen stromu Moringa (Moringa Oleifera), lisuje se za studena a následně se filtruje. Morinový olej se vyznačuje mimořádnýě vysokým obsahem mononasycených mastných kyselin. Jeho vysoká stabilita připívá k tomu, že není potřeba používat konzervanty, moringový olej vydrží dlouho, nežlukne.

  Moringový krém je doplněn o brokolicový olej a extrakt z ibišku (Abelmoschus), který stimuluje produkci kolagenu a tím působí proti stárnutí pokožky.

  Brokolicový olej je ideálním kosmetickým doplňkem, při dlouhodobém pobytu na slunci, zejména jako ochrana před negativním UV zářením, které způsobuje stárnutí pokožky. Olej je bohatý na antioxidanty a vitamíny. Zejména pak na vitamíny A, C, E, které nejenže skvělé pečují o vaši pokožku a jejich regenerativní výživu, ale právě díky vitamínu A (retinolu) napomáhá našemu tělu odstraňovat odumřelé kožní buňky. Pokud máte pocit, že vaše pokožka začíná stárnout, je tento olej ideálním doplňkem péče o tělo. 
  Navíc dokáže hydratovat pokožku tak, že proniká do hlubších vrstev, kde působí, aniž by zanášel póry, jako tomu může být u některých minerálních (ropných) olejů. Jeho bezpečné použití zaručují jeho vlastnosti a je tudíž určen pro všechny typy pleti. Je používán i na zarudlou pokožku, vyrážky a některá zánětlivá onemocnění kůže.  Ingredients: Aqua, Moringa Oleifera Seed Oil, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Zea Mays Germ Oil, Brassica Oleracea Italica Seed Oil, Sucrose Stearate, Hibiscus Abelmoschus Seed Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Bisabolol, Lecithin, Retinyl Palmitate, Linoleic Acid, Butylene Glycol, Ascorbyl Palmitate, Linolenic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Parfum (Coumarin, Limonene, Linalool, Eugenol).
  Sanct Bernhard
  60

  Další odkazy:

  Nové
  Denní krém s moringovým olejem

  Denní krém s moringovým olejem 100 ml

  389 Kč
  S DPH