Bylinný čaj – Růže 150 g

  182 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Nedotčený bylinný čaj s květinově-ovocnou chutí růží. Dokonale vyvážená harmoinická chuť z okvětních lístků růže. Poznejte nepoznané. Smyslně láskyplný čaj.Čaje jsou naše specialita!V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí domácí léčby mnoha nemocí a neduhů. Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Množství:

  Hmotnost: 150 g

  Nedotčený bylinný čaj s květinově-ovocnou chutí růží.

   

  Dokonale vyvážená harmoinická chuť z okvětních lístků růže. Poznejte nepoznané. Smyslně láskyplný čaj.

   

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí domácí léčby mnoha nemocí a neduhů.

   

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

   

  Složení: okvětní lístky růží, lemongrass, verbena, malina a ostružina.

   

  Příprava: na přípravu čaje použijte 2 čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

  Sanct Bernhard
  373

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Simona M.
  07.07.2023
  Celkový názor:
  Výborný, objednávám poněkolikáté
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Simona M.
  27.03.2023
  Celkový názor:
  kupuji již podruhé, chutný, voňavý, dobrá cena

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Bylinný čaj – Růže 150 g

  182 Kč
  S DPH