Antistresový relaxační esenciální olej 30 ml
  • Antistresový relaxační esenciální olej 30 ml

  Antistresový relaxační esenciální olej 30 ml

  229 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  100% čistý přírodní esenciální olejIdeálně vyvážená a osvědčená kombinace 100% rostlinných esenciálních olejů pro maximální relaxační, antistresový účinek a pro zlepšení nálady.Osvěžující, pro zlepšení nálady, relaxaciPůsobí antidepresivně, uvolňujeAromatizuje vůni vašeho bytu, vhodné do aroma lampPro saunové náplně, difuzéryJako osvěžovač vzduchuPro koupele

  Množství:

  Obsah: 30 ml

  100% čistý přírodní esenciální olej

  Ideálně vyvážená a osvědčená kombinace 100% rostlinných esenciálních olejů pro maximální relaxační, antistresový účinek a pro zlepšení nálady.

   

  • Osvěžující, pro zlepšení nálady, relaxaci
  • Působí antidepresivně, uvolňuje
  • Aromatizuje vůni vašeho bytu, vhodné do aroma lamp
  • Pro saunové náplně, difuzéry
  • Jako osvěžovač vzduchu
  • Pro koupele

   

  Oblasti použití: pro zlepšení nálady, relaxaci, proti depresím, uvolnění duše i těla, jako aroma do lamp, saun, difuzérů, jako osvěžovač vzduchu, pro koupele, masáže. Jen k vnějšímu použití.


  Naše 100% čisté přírodní esenciální oleje jsou těkavé vonné esence, pocházející z květů rostlin, listů, plodů, kůry nebo kořenů a to vše v nejvyšší kvalitě a čistě z přírodních zdrojů. Žádné syntetické (umělé) vůně. Na kvalitu těchto přírodních olejů z léčivých bylin jsme právem pyšní.

   

  Ingredients: Lavender oil, orange oil, citronella oil, geranium oil.

  Upozornění: Vzhledem k tomu, že vonné silice obsažené v esenciálním oleji zvyšují fotosenzitivitu pokožky, nevystavujte se po aplikaci esenciálních olejů dlouhodobě přímému slunečnímu záření, slunění - opalování!

  Poznámka: Nepoužívejte vnitřně a také samostatně na kůži bez nosného oleje! U citlivých osob může způsobit alergickou reakci.


  Některé oleje nejsou vhodné pro použití v době těhotenství a kojení a u dětí do 3 let. Nepoužívejte vnitřně, zabraňte styku s očima a sliznicemi. Chraňte před dětmi. Oleje z citrusových plodů nesmí používat osoby s alergií na citrusy.

  * Prosím, všimněte si množství obsahu našeho výrobku, které činí 30 ml, což je obvykle 3 násobek jiných prodávaných olejíčků. Nenechte se tak zmást levnější cenou, na úkor velmi nízkého množství produktu.

   

  Vybírejte pro sebe to nejlepší. A jak se v esenciálních olejích vyznat?

  Možná jste se setkali s nabídkou tzv. levných olejíčků, kterým říkáme vonné oleje nebo parfémové oleje. Tyto oleje jsou vyráběny čistě ze syntetických (umělých) látek. Nemají žádné léčebné, ani terapeutické vlastnosti. Tedy, pokud nehledáte chemii do vašeho domova, vyhněte se jim.

  Dalším typem olejů jsou tzv. komerční esenciální oleje. Tyto oleje jsou "nastavovány" opět syntetickými, tedy umělými látkami. Jejich kvalita je poměrně slušná, ale pro vás, kteří hledáte 100% přírodní kvalitu to ještě není.

  Nejkvalitnější 100% čisté přírodní esenciální oleje, které vám nabízíme, jsou vyráběny výhradně z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Tyto oleje můžete vhodně využívat nejen k aromaterapii, ale mnohdy za použití nosného oleje, jako oleje na kůži pro blahodárné účely. Tam kde je to výslovně uvedeno, lze oleje užívat i vnitřně v bezpečném množství, dle dávkování.

   

  Zde vám nabízíme několik možností, jak využít přírodní sílu ve váš prospěch.

  • Pro aromaterapii (aromalampy)

  Kápněte do své aromalampy 3–10 kapek (obvykle stačí 5 kapek) oleje a zapalte plamen svíčky. Jakmile se začnou silice z olejíčku uvolňovat, pocítíte svěží vůni. Tento způsob skvěle navozuje pozitivní atmosféru, pohlcuje pachy, harmonizuje. Pokud aromalampu nemáte, můžete si pomoci navlhčeným papírovým kapesníčkem nebo buničinou, kterou umístíte na teplý radiátor.

  • Pro saunování

  Nakapejte 10–20 kapek olejíčku. Uvolňované silice provoní prostor sauny, navodí příjemnou atmosféru, uvolní psychiku. Díky toho, že se v důsledku tepla v sauně póry pokožky rozšíří, může vaše tělo ve zvýšené míře přijímat blahodárné účinky éterických látek, které jsou v oleji obsaženy.

  • Pro koupel

  Nejprve rozmíchejte 3–10 kapek oleje v malém množství teplé vody (2 dcl). Vlijte tento obsah do napuštěné vany s teplou vodou o teplotě 35–37 °C, popřípadě, jak komu vyhovuje. Abyste maximálně využili blahodárný účinek, doporučujeme koupel v délce 15-20 minut. Poté se zabalte do ručníku, abyste byli v teple.

  • Pro masáž těla

  Smíchejte 10-25 kapek olejíčku s 50 ml základového rostlinného oleje. Poté nanášejte na připravené tělo. Ideální délka masáže by měla trvat 30 minut. 

  Sanct Bernhard
  1537

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Marie H.
  28.11.2023
  Celkový názor:
  Nádherná vůně.
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Eva S.
  14.04.2022
  Celkový názor:
  Úplně nevím, nebyl pro mě

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward
  Antistresový relaxační esenciální olej 30 ml

  Antistresový relaxační esenciální olej 30 ml

  229 Kč
  S DPH