Bylinný čaj - Harmonie těla 500 g

  437 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Vyvážená směs z 10 bylin (fazolové slupky, alpský kontryhel, kořen pýru, kořen čekanky, přeslička, šípkové slupky, lípa stříbrná, truskavec, řebříček a listy maliny) je určena pro přípravu lahodného bylinného, silně aromatického čaje.

  • Velmi účinně působí na regulaci cholesterolu, metabolismu a trávení.
  • Ekonomické balení 500 g.
  Množství:

  Hmotnost: 500 gProdukt jsme vyzkoušeli a jsme s ním spokojení.

  Vyvážená směs z 10 bylin (fazolové slupky, alpský kontryhel, kořen pýru, kořen čekanky, přeslička, šípkové slupky, lípa stříbrná, truskavec, řebříček a listy maliny) je určena pro přípravu lahodného byliinného, silně aromatického čaje.


  Velmi účinně působí na regulaci cholesterolu, metabolismu a trávení.

  Složení: fazolové lusky, Alpský kontryhel, kořen pýru, kořen čekanky, přeslička, šípkové slupky, lípa stříbrná, truskavec, řebříček a listy maliny.

  Příprava: na přípravu čaje použijte 1-2 zarovnané čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 5-10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

  Originální název výrobce: Cobalance Gesundheits-Kräutertee

   


  Kvalitní čaje, na které se můžete spolehnout...

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Sanct Bernhard
  11

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Jitka Z.
  18.04.2022
  Celkový názor:
  Kupovany jako darek pro osobu, ktera tento caj uzivala jiz drive a ma ho overeny. Pusobi na radu zdravotnich problemu (napr snizeni cholesterolu atd). Velke baleni, dlouho vydrzi, doporucuji.

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Bylinný čaj - Harmonie těla 500 g

  437 Kč
  S DPH