Vápník 300 kapslí

  211 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Vápník je minerál, který je důležitý pro mnoho funkcí v lidském organismu. Vápník například hraje významnou roli při tvorbě anorganické látky kostí a zubů. Vápník rovněž přispívá k normální funkci svalů, srážení krve, jakož i přenosu signálů mezi nervovými buňkami. Jedna tobolka obsahuje 625 mg uhličitanu vápenatého (což odpovídá 250 mg čistého vápníku). Složení: uhličitan vápenatý (34,6% vápníku), želatina, jedna kapsle obsahuje 625 mg uhličitanu vápenatého, což odpovídá 250 mg čistého vápníku.

  Množství:

  Obsah: 300 kapslí

  Vápník je minerál, který je důležitý pro mnoho funkcí v lidském organismu. Vápník například hraje významnou roli při tvorbě anorganické látky kostí a zubů. Vápník rovněž přispívá k normální funkci svalů, srážení krve, jakož i přenosu signálů mezi nervovými buňkami. Jedna tobolka obsahuje 625 mg uhličitanu vápenatého (což odpovídá 250 mg čistého vápníku).

   

    Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

  Vápník
  Calcium

  Přispívá k normální srážlivosti krve
  Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  Přispívá k normální funkci svalů
  Přispívá k normální funkci neurotransmise
  Přispívá k normální funkci trávicích enzymů
  Má úlohu v procesu buněčného dělení
  Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí
  Je potřebný pro udržení normálního stavu zubů

   

  Složení: uhličitan vápenatý (34,6% vápníku), želatina, jedna kapsle obsahuje 625 mg uhličitanu vápenatého, což odpovídá 250 mg čistého vápníku.

   

  1 kapsle

  na denní dávku
  (4 kapsle)

  % z doporučené denní dávky DDD*

  na 100 g kapslí

  Vápník

  250 mg

  1000 mg

  125

  34,6 g

  * Směrnice EU o nutričním označování potravin

   

  Doporučené dávkování: Užívejte 2 x denně 2 kapsle během jídla, zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

   

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.

  Sanct Bernhard
  1466

  Další odkazy:

  Nové
  arrow_back
  arrow_forward

  Vápník 300 kapslí

  211 Kč
  S DPH