MycoMedica MycoSleep prášek 90 g
  • MycoMedica MycoSleep prášek 90 g
  • MycoMedica MycoSleep prášek 90 g

  MycoSleep prášek 90 g

  575 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Účinná kombinace reishi a jujuby má podle tradiční medicíny An Shen účinek (uklidňuje ducha). Harmonický účinek směsi podporuje malá dávka lékořice.
  • Směs MycoSleep vychází z receptu tradiční čínské medicíny Ling Shui Mian San

  • Obsah balení: 90 g prášek.
  Množství:

  Obsah: 90 g, prášek

  • Účinná kombinace reishi a jujuby má podle tradiční medicíny An Shen účinek (uklidňuje ducha). Harmonický účinek směsi podporuje malá dávka lékořice.
  • Směs MycoSleep vychází z receptu tradiční čínské medicíny Ling Shui Mian San

  • Obsah balení: 90 g prášek.

   

  Kombinace vitální houby Reishi a čínské bylinky jujuby podporuje spánek a harmonizuje psychiku. Reishi má v tradiční čínské medicíně funkci An shen, což překládáme jako „uklidňovat ducha“. Reishi jsme použili ve formě jemně mletého prášku, což je pro tuto funkci zásadní. Druhou součástí směsi je Suan Zao Ren, česky jujuba, bylinka, kterou čínští terapeuté po tisíciletí používají v receptech na harmonický spánek. Gan Cao neboli lékořice harmonizuje celou směs a podporuje její vstřebatelnost. Rozdíl mezi směsí MycoSleep a MycoStress je ten, že MycoSleep působí podle tradiční čínské medicíny na XIN (prvek ohně - srdce, sídlo duše Shen) a MycoStress na GAN (prvek dřevo - játra, sídlo duše Hun).

  Z pohledu čínské medicíny:

  • vyživuje Xin Yin (Yin srdce) a Xin Gan Xue (krev srdce i jater)
   má funkci An Shen (uklidňuje ducha)
   pročišťuje Re (horko), odstraňuje podrážděnost


  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)
   Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
   Normální funkce oběhové soustavy
   Normální hladina cholesterolu v krvi
  • Lékořice uralská(Glycyrrhiza uralensis)
   Normální metabolismus / hubnutí  Veškerou houbovou surovinu si necháváme testovat v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více jak 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů. Testujeme také PAHs a radioaktivitu. Testujeme každou šarži. Takto obsáhlé testy žádný jiný výrobce v Čechách nenabízí (pokud říká, že ano, vyžádejte si je). A u hub jsou takovéto testy velmi důležité.

  Houbovou surovinu, kterou používáme při výrobě našich MycoMedica produktů, dovážíme z Číny, z lokalit, které mají ideální klima a podmínky pro růst. Dali jsme na doporučení našeho německého partnera, který používá stejnou houbovou surovinu ze stejných lokalit. Díky správně zvoleným pěstitelům své produkty prodává na německém trhu už více než 40 let. A to nás inspiruje. Stejnou kvalitu si zaslouží i český zákazník.

   


  Obsah balení: 90 g prášku (30 dávek), dávkovací lžička

  Složení v 1 dávce:
  Reishi, lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, prášek z plodnice – 2000mg
  Gan Cao, lékořice, Glycyrrhiza uralensis, extrakt z kořene 5:1 - 200mg
  Suan Zao Ren, jujuba, Ziziphus jujuba, extrakt ze semen 5:1 - 800mg
  pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

  Dávkování:
  1 lžička prášku na den. Odměřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte ve 2 dcl vlahé vody (děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Užívejte na lačno asi 1 hodinu před spánkem.
  1 dávka obsahuje 3 g houbového extraktu

   


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nelze jej za předepsané léky zaměňovat. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: TCM POINT s.r.o., Masarykovo nám. 18, 549 54 Police nad Metují
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  MycoMedica
  105V

  Další odkazy:

  Nové
  MycoMedica MycoSleep prášek 90 g

  MycoSleep prášek 90 g

  575 Kč
  S DPH