Limetkové mýdlo 100 g

  89 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Velmi kvalitní mýdlo z vlastní výrobní produkce. Obsahuje drahý jojobový olej a za studena lisovaný olej limetky. Nádherně svěží limetková vůně pochází výhradně z limetkového oleje. Jemné a citlivé mýdlo pro pokožku. Vyrobené z nejlepších surovin, s vysokým obsahem glycerinu. Důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Deodorační kosmetické přípravky inhibují růst bakterií, které způsobují zápach. Zanechává lehkou a jemnou vůni. Poskytuje příjemnou a dlouhotrvající svěžest.

  Množství:

  Hmotnost: 100 g

  Velmi kvalitní mýdlo z vlastní výrobní produkce. Obsahuje drahý jojobový olej a za studena lisovaný olej limetky. Nádherně svěží limetková vůně pochází výhradně z limetkového oleje.

   

  Jemné a citlivé mýdlo pro pokožku. Vyrobené z nejlepších surovin, s vysokým obsahem glycerinu. Důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Deodorační kosmetické přípravky inhibují růst bakterií, které způsobují zápach. Zanechává lehkou a jemnou vůni. Poskytuje příjemnou a dlouhotrvající svěžest.

    

  Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Citrus Aurantifolia Peel Oil Distilled (Limonene, Citral, Linalool – z přírodního esenciálního oleje), Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Tetrasodium Etidronate, CI 47005, CI 75810.

  Sanct Bernhard
  2703

  Další odkazy:

  Nové

  Limetkové mýdlo 100 g

  89 Kč
  S DPH