Krém proti vráskám Narcis 15 ml

  65 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Extrakt z Narcisu zpomaluje metabolické procesy kůže a proto díky jeho vlastnostem pokožka stárne pomaleji a její regenerace je jednodušší. Proces stárnutí a vnější faktory jsou příčinou suché pokožky, to dává prostor k tvorbě vrásek a povislé kůže.Speciální hydratační faktor obsažený v Narcis krému proti vráskám zaručuje, že kůže je chráněna proti ztrátě vlhkosti, popřípadě ztrátu vlhkosti obnovuje. Čerstvý olej z pšeničných klíčků a vitaminy C a E, dělají tento krém zvláště účinným.Narcis (Narcissus tazetta) tzv. dormins je schopen inhibovat proliferaci buněk a růst kožní tkáně. Tento efekt zpožďuje stárnutí buněk. Pokožka se může lépe regenerovat a zachovat si po delší dobu svůj mladistvý vhled. Klinické studie ukazují, že dochází ke zvýšené pružnosti pokožky a snížení intenzity vrásek. Rovněž tak napomáhá pacientům se středně těžkou psoriázou.

  Množství:

  Obsah: 15 ml

  Extrakt z Narcisu zpomaluje metabolické procesy kůže a proto díky jeho vlastnostem pokožka stárne pomaleji a její regenerace je jednodušší. Proces stárnutí a vnější faktory jsou příčinou suché pokožky, to dává prostor k tvorbě vrásek a povislé kůže.

  Speciální hydratační faktor obsažený v Narcis krému proti vráskám zaručuje, že kůže je chráněna proti ztrátě vlhkosti, popřípadě ztrátu vlhkosti obnovuje. Čerstvý olej z pšeničných klíčků a vitaminy C a E, dělají tento krém zvláště účinným.

  Vitamin C aktivuje tvorbu kolagenu a tím přispívá ke snížení míry předčasného stárnutí pleti a chrání buňky před účinky volných radikálů. Obsahuje i multifunkční vitamin E, který snižuje zarudnutí pokožky, její podráždění, popraskání, vysychání a vrásčitost. Pomáhá uklidnit podrážděnou pokožku, takže zůstává jemná, hladká a vláčná.

  Vitamin E je vitamin rozpustný v tucích. Má za úkol hlídat vaši pleť před oxidačními procesy a volnými radikály, které s oblibou působí na stárnutí pokožky. Je označován za antioxidant. Vitamin E je souhrnným názvem tzv. tokoferolů. Jedná se o důležité antioxidanty, které pomáhají chránit buňky pokožky proti působení volných radikálů a stárnutí buněk. Je důležitý pro regeneraci pokožky, napomáhá udržovat zdravou a mladistvou pleť a působí proti vráskám.

  Olej z pšeničných klíčků je zdrojem aktivních antioxidačních látek a proteinů, které jsou hodnotnější než gluten endospermu. Součástí jsou rovněž nenasycené mastné kyseliny, které blahodárně působí na pokožku. Dostatek lysinu a esenciálním mastných kyselin, stejně jako vitamíny B1, B2, B6, niacin a kyselina listová, vitamin E, obsažené minerály jako hořčík, železo, fosfor a další enzymy, mezi které patří zejména superoxid-dismutáza, dodávají tomuto oleji vitalitu a sílu bojovat s neduhy stáří. Účinně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti, má lehce vypínací vlastnosti.

   

  Narcisový Extrakt - pro svěží a mladistvou pleť.

  Narcis (Narcissus tazetta) tzv. dormins je schopen inhibovat proliferaci buněk a růst kožní tkáně. Tento efekt zpožďuje stárnutí buněk. Pokožka se může lépe regenerovat a zachovat si po delší dobu svůj mladistvý vhled. Klinické studie ukazují, že dochází ke zvýšené pružnosti pokožky a snížení intenzity vrásek. Rovněž tak napomáhá pacientům se středně těžkou psoriázou.

   

  Ingredients: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Decyl Oleate, Triticum Vulgare Germ Oil, Sorbitan Sesquioleate, Petrolatum, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Triticum Vulgare Bran Extract, Tocopheryl Acetate, Microcristallina Cera, Cera Alba, Sodium Ascorbyl Phosphate, Aluminum Stearates, Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol, Panthenol, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Parfum, Fructose, Urea, Lactic Acid, Niacinamide, Inositol, Glycine, Sodium Benzoate, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

  Sanct Bernhard
  96069

  Další odkazy:

  Nové

  Krém proti vráskám Narcis 15 ml

  65 Kč
  S DPH