Vitamíny pro děti 240 tablet

  222 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Cucací vitamínové tablety pro děti obsahují vyvážené složení důležitých mikroživin. S přírodním vitamínem C z třešně aceroly.

  • Obsahují důležité vitamíny B1, B2, B6, B12, kyselinu listovou, biotin, niacin, kyselinu pantotenovou, vitamín E. 
  • Vitamín D je potřebný pro zdravý růst a vývoj kostí.
  • Dávkování: 2-4 tablety denně podle věku dítěte.
  • Obsah 240 tablet, balení vydrží 2-4 měsíce.
  Množství:

  Obsah: 240 tablet / balení vydrží na 2-4 měsíce

  Většina dětí, ať jsou v kterémkoliv věkovém stádiu, jedí díky dnešní uspěchané době nevyváženou a mnohdy jednostrannou stravu. Místo zdravého ovoce a zeleniny, děti raději mlsají zmrzlinu, čokoládu, gumové medvídky, hamburgery, pizzu, hranolky. Výsledkem toho je nedostatek životně důležitých živin, což vyvolává vyšší náchylnost k infekcím a chorobám.

  Vitamínové tablety pro děti obsahují speciálně vyvážené složení životně důležitých látek - mikroživin, jako jsou přírodní vitamin C z třešně aceroly, vitamin E, důležité vitamíny skupiny B - B1, B2, B6, B12, kyselinu listovou, biotin, niacin, kyselinu pantothenovou a vitamin D.

  Vitamíny skupiny B jsou obzvláště důležité pro lidské tělo, protože jsou zapotřebí pro stabilitu nervového systému, normální duševní funkce, metabolismus, sliznici a kůži. Neméně důležitým je vitamin D, který hraje důležitou roli v udržování zdravých kostí a zubů, stejně jako funkcí svalů.

  Již poloviční dávka Vitamínových tablet pro děti denně, poskytne dítěti významný přísun potřebných vitamínů pro jeho zdraví.

   

   

  na 1 tabletu

  DDD %*

  na 100 g tablety

  Vitamin C

  25 mg

  63 

  3 g

  Vitamin E (alfa-TE)

  2,6 mg (4UI)

  43 

  0,3 g

  Niacin

  5 mg

  63

  0,6 g

  Kyselina pantothenová

  1,8 mg

  60

  214 mg

  Vitamin B2

  0,45 mg

  64

  54 mg

  Vitamin B1

  0,4 mg

  73

  48 mg

  Vitamin B6

   0,25 mg

  36

  30 mg

  Kyselina listová

  150 µg

  150

  18 mg

  Biotin

  7,5 µg

  30

  1 mg

  Vitamín B12

  0,5 µg

  40

  60 µg

  Vitamín D3

  2,5 µg

  100

  298 µg

   * Směrnice EU o nutričním označování potravin


  Složení:
   sladidlo sorbitol, objemové činidlo hydrogenuhličitan sodný, okyselující látka kyselina citronová, vitamin C, přírodní aroma, protispékavá látka stearan hořečnatý, oxid křemičitý; Brusinkový koncentrát, plnivo na bázi hydroxidu hořečnatého, niacin, sukcinát vitaminu E, pantothenát vápenatý D, vitamin D3, mononitrát vitaminu B1, vitamin B2, hydrochlorid vitaminu B6, kyselina listová, biotin, vitamin B12.

  Doporučené dávkování: děti ve věku od 4-9 let 2 tablety za den, děti starší než 10 let 4 tablety denně. Již poloviční dávka Vitamínových tablet pro děti denně, poskytne dítěti významný přísun potřebných vitamínů pro jeho zdraví. Tablety je možné cucat nebo žvýkat.

  Originální název výrobce: Kinder-Vitamin-Tabletten

   


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

  Sanct Bernhard
  1449

  Další odkazy:

  Nové

  Vitamíny pro děti 240 tablet

  222 Kč
  S DPH