Panthenol pleťový krém 100 ml

  127 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  5% dexpanthenol. Výborně se hodí pro jemnou, podrážděnou a suchou pokožku. Vitamin dexpanthenol je kůži znám jako pro-vitamin B5, D-panthenol, nebo jednoduše panthenol. Uklidňuje a zklidňuje podrážděnou pokožku velmi výrazným způsobem, ideální použití pro časté sprchování, opalování a po holení nohou. Panthenol zvyšuje hydratační schopnost pokožky a posiluje její přirozenou bariérovou funkci. To stimuluje regeneraci kožních buněk. Kromě toho má Pantenol protisvědivé a protizánětlivé účinky. Ideální pro péči o jemnou dětskou pokožku. Bez barviv, parfemace a konzervačních látek.

  Množství:

  Obsah: 100 ml

  5% dexpanthenol. Výborně se hodí pro jemnou, podrážděnou a suchou pokožku. Vitamin dexpanthenol je kůži znám jako pro-vitamin B5, D-panthenol, nebo jednoduše panthenol. Uklidňuje a zklidňuje podrážděnou pokožku velmi výrazným způsobem, ideální použití pro časté sprchování, opalování a po holení nohou.

  Panthenol zvyšuje hydratační schopnost pokožky a posiluje její přirozenou bariérovou funkci. To stimuluje regeneraci kožních buněk. Kromě toho má Pantenol protisvědivé a protizánětlivé účinky. Ideální pro péči o jemnou dětskou pokožku. Bez barviv, parfemace a konzervačních látek.

   

  Ingredients: Aqua, Panthenol, Propylene Glycol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Stearic Acid, Propylheptyl Caprylate, Palmitic Acid, Sericin, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Citric Acid.

  Sanct Bernhard
  1180

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Hana V.
  24.07.2022
  Celkový názor:
  Beru si na dovolenou-zatím nevyzkoušeno.

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Panthenol pleťový krém 100 ml

  127 Kč
  S DPH