Koenzym Q10 100 mg 90 kapslí

  486 Kč
  S DPH
  Připravujeme naskladnění

  Koenzym Q10 je důležitou součástí naší každodenní stravy. Příjem koenzymu Q10 se doporučuje zejména ve stáří, anebo pokud je vaše strava nevyvážená.

  •  Přírodní Koenzym Q10.
  •  Jedna kapsle obsahuje 100 mg koenzymu Q10.
  •  Koenzym Q10 nejvyšší kvality (Kaneka).
  •  Na 3 měsíce užívání.
  Množství:

  Balení: 75kapslí nově 90 kapslí za stejnou cenu / na 3 měsíce užívání

  Koenzym Q10 je důležitou součástí naší každodenní stravy. Příjem koenzymu Q10 se doporučuje zejména ve stáří, anebo pokud je vaše strava nevyvážená.

  Jedna tobolka obsahuje 100 mg čistého, přírodního koenzymu Q10 nejvyšší kvality!

  Enzymy jsou klíčové biologické katalyzátory, které umožňují reagovat na životní procesy probíhající v buňkách ve všech živých organismech. Enzymy vyžadují tzv. koenzymy.

  Koenzym Q10 je jedním z vlastních látek těla, které patří do skupiny vitaminoids. Obsahuje látky podobné vitamínům a je důležitou součástí naší každodenní výživy. Koenzym Q10 se primárně nachází v orgánech, jako jsou srdce, játra a ledviny. Potřebné množství Koenzymu Q10 je zajištěno ve zdravém organismu vlastní syntézou. Obsah Q10 v séru a tkáních přirozeně klesá s přibývajícím věkem.

   

  Nejvyšší kvalita Koenzymu Q10

  V našich produktech používáme jen čistý, 100% přírodní Q10 té nejvyšší kvality (Kaneka), který je produkován přes kvašení, je proto naprosto totožný s Q10 vyráběným našim tělem.

  Složení: kukuřičný škrob plnivo, koenzym Q10 (26%), želatina, magnesium-stearát.  

  Doporučené použití: jako doplněk stravy užijte každé ráno 1 kapsli a zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

   

   

  1 kapsle
  (denní dávka)

  na 100 g kapslí

  Koenzym Q10

  100 mg

  26 g

   

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

  Sanct Bernhard
  1820

  Další odkazy:

  Nové

  Koenzym Q10 100 mg 90 kapslí

  486 Kč
  S DPH