Dárkový poukaz na 500 Kč
  • Dárkový poukaz na 500 Kč

  Dárkový poukaz na 500 Kč Dumbylinek.cz

  500 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Nevíte co nakoupit svým blízkým na Vánoce? Dárkový poukaz je výborné řešení. Obdarovaný od Vás dostane hodnotný dárek a přitom si sám vybere to po čem touží nebo to co potřebuje.
  • Elektronický dárkový poukaz pro nákup na Dumbylinek.cz. Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od vystavení a je platný pro celý sortiment eshopu Dumbylinek.cz.
  Množství:

  Nevíte co nakoupit svým blízkým na Vánoce? Dárkový poukaz je výborné řešení. Obdarovaný od Vás dostane hodnotný dárek a přitom si sám vybere to po čem touží nebo to co právě potřebuje.

  Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od vystavení a je platný pro celý sortiment eshopu Dumbylinek.cz.

  Hodnota poukazu (500 Kč - 5000 Kč dle Vašeho výběru) Vám bude odečtena v pokladně eshopu Dumbylinek.cz

  Dárkový poukaz je nutné vyčerpat celý a najednou v době platnosti. Platnost je uvedena na Dárkovém poukazu. Poukaz není možné směnit za peníze.

  Při nákupu eletronického poukazu neplatíte poštovné.

  Po zakoupení a zaplacení poukazu platební kartou nebo bankovním převodem Vám dárkový poukaz zašleme do Vaší emailové schránky ve formátu .pdf. Stačí si ho vytisknout a dárek je připraven (Doporučujeme dárkový poukaz vložit do obálky i s věnováním. Pár pěkných slov mile potěší a Váš dárek bude mít během chvilky mnohem větší hodnotu!).


  Jak uplatníte dárkový poukaz?
  Je to velmi jednoduché. Stačí nakoupit v uvedené hodnotě (nebo vyšší) Vašeho kupónu a v obsahu nákupního košíku (pod seznamem nakoupeného zboží) vyplnit kolonku "Slevový kupón", do volného políčka vepsat číslo dárkového poukazu a kliknout na oranžové tlačítko "Přidat". V pravém horním rohu se Vám zobrazí informace "Kupón byl úspěšně vložen". A tím jste uplatnili slevu ve výši Vašeho dárkového poukazu.

  V případě problémů nás prosím kontaktujte ať co nejrychleji dáme vše do pořádku.  Doufáme, že dárkový poukaz Vaše blízké potěší a že budou s našimi výrobky Sanct Bernhard spokojení.

  Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce a v následujícím roce ať Vás potká jen to dobré.


  Sanct Bernhard
  15DP500

  Další odkazy:

  Nové
  arrow_back
  arrow_forward

  3 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward
  Dárkový poukaz na 500 Kč

  Dárkový poukaz na 500 Kč Dumbylinek.cz

  500 Kč
  S DPH