Černý čaj - BIO Assam Hathikuli TGFOP1 500 g

  437 Kč
  485 Kč
  Ušetřete 10%
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Čisté listy černého čaje Assamu (Assam je označení čaje pěstovaného v Indické oblasti Assam) s dobře vyrovnanou strukturou z čajové plantáže Hathikuli, zaručují nejvyšší kvalitu. Tento čaj má tónovaný list, což vede k úžasnému hnědému zbarvení při jeho vaření. Chuť je pikantní, silná, s hladkými sladově čistými tóny, které jsou doprovázeny jemnou vůní lesních plodů.
  • Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.
  Množství:

  Hmotnost: 500 g / výborná cena  / ekonomické balení

  Čisté listy černého čaje Assamu (Assam je označení čaje pěstovaného v Indické oblasti Assam) s dobře vyrovnanou strukturou z čajové plantáže Hathikuli, zaručují nejvyšší kvalitu.

  Tento čaj má tónovaný list, což vede k úžasnému hnědému zbarvení při jeho vaření. Chuť je pikantní, silná, s hladkými sladově čistými tóny, které jsou doprovázeny jemnou vůní lesních plodů.

  Čajová zahrada "Hathikuli" je jednou z největších organických (BIO) čajových zahrad v Assamu. BIO certifikace je prováděná podle národních a mezinárodních norem.

  Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.


  Složení: černý čaj "Hathikuli", BIO certifikovaný.

  Příprava: na přípravu čaje použijte 3-4 zarovnané čajové lžičky na 1 litr vody. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 2-3 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

  Sanct Bernhard
  302

  Další odkazy:

  Nové
  arrow_back
  arrow_forward

  Černý čaj - BIO Assam Hathikuli TGFOP1 500 g

  437 Kč
  485 Kč
  Ušetřete 10%
  S DPH