- Nové

Akční nabídka a výprodeje - přes 160 produktů ve slevě 10-40% zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 890 Kč (CZ) a 990 Kč (SK).
Akční nabídka a výprodeje - přes 160 produktů ve slevě 10-40% zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 890 Kč (CZ) a 990 Kč (SK).
V hlavní roli zázvor. Objevte hřejivou a osvěžující kombinaci chutí s čajovou kolekcí Lovaré Ginger Collection, která spojuje výrazný zázvor s ovocnými a bylinnými tóny.
Objevte hřejivou a osvěžující kombinaci chutí s čajovou kolekcí Lovaré Ginger Collection, která spojuje výrazný zázvor s ovocnými a bylinnými tóny.
Kolekce nabízí čtyři pečlivě vyvážené směsi, v nichž se zázvor snoubí s různorodými ingrediencemi. Ginger & Bouquet zaujme harmonickou kombinací šípku, citronové trávy a heřmánku, doplněnou jemnými citrusovými a jablečnými tóny. Ginger & Raspberry přináší svěží spojení zázvoru, malinové chuti a máty peprné, které působí lehce a povzbudivě. Ginger & Cherry s ibiškem, třešní a pomerančovou kůrou nabízí plnější, lehce nakyslou chuť s ovocnou hloubkou. Ginger & Turmeric pak kombinuje zázvor s kurkumou, rooibosem a exotickými ovocnými tóny kaki a mandarinky, čímž vytváří jemně kořeněný a vyvážený čajový zážitek.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
Obsah: 32 sáčků, 64 g
Složení: GINGER & BOUQUET (kousky šípku (29 %), drcený zázvor (25 %), citronová tráva (20 %), drcený heřmánek (15 %), drcené listy citronové máty (7 %), drcené jablko (2 %), pomerančová kůra (2 %)), GINGER & RASPBERRY (kousky šípku (40,5 %), citronová tráva (22 %), drcený zázvor (20 %), drcené listy máty peprné (12 %), kousky jablka (2 %), listy stévie (2 %), přírodní příchuť maliny), GINGER & CHERRY (okvětní lístky ibišku súdanského (30 %), citronová tráva (25 %), drcený zázvor (15 %), kousky šípku (12,7 %), pomerančová kůra (6 %), drcené listy máty peprné (5 %), drcené jablko (2 %), listy stévie (2 %), kousky třešně (1 %), přírodní příchuť třešně), GINGER & TURMERIC (citronová tráva (39 %), rooibos (20 %), drcený zázvor (20 %), kousky šípku (7 %), kurkuma (6 %), pomerančová kůra (5 %), drcené listy rakytníku (1 %), přírodní příchuť kaki ovoce a mandarinky).
Návod na přípravu: 1 sáček / čajovou lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 2-3 minuty nebo tak, jak máte rádi
Skladujte v chladu a suchu. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Výrobce: JSC Monomakh
Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896