Jód z mořských řas 180 kapslí

  216 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Jód z mořských řas je ideálním a potřebným doplňkem stravy. Určité druhy mořských řas jsou zdrojem vysokého obsahu přirozeného jódu. Každá kapsle obsahuje 100 mikrogramů jódu. Jód je nezbytný prvek a stopový prvek, který tělo potřebuje, aby dokázalo využívat hormonů štítné žlázy a je zásadní pro zdravou funkci štítné žlázy. Jód je rovněž zapotřebí k normální metabolické činnosti a pro správnou funkci nervového systému. Zabránit nedostatku jódu můžete tím, že budete užívat 1-2 kapsle denně.

  Množství:

  Obsah: 180 kapslí

  Jód z mořských řas je ideálním a potřebným doplňkem stravy. Určité druhy mořských řas jsou zdrojem vysokého obsahu přirozeného jódu. Každá kapsle obsahuje 100 mikrogramů jódu. Jód je nezbytný prvek a stopový prvek, který tělo potřebuje, aby dokázalo využívat hormonů štítné žlázy a je zásadní pro zdravou funkci štítné žlázy. Jód je rovněž zapotřebí k normální metabolické činnosti a pro správnou funkci nervového systému. Zabránit nedostatku jódu můžete tím, že budete užívat 1-2 kapsli denně.

   

    Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
  Jód

  Přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy
  Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  Přispívá k udržení normálního stavu pokožky
  Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
  Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

   

  Složení: Marine algae (mořská řasa) což odpovídá 100 mikrogramů jódu na 1 kapsli, želatina, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, protispékavé látky stearan hořečnatý.

    

  Doporučené dávkování: denním příjmem 1-2 kapslí pomůžete zabránit nedostatku jódu. Přípravek Jód z mořských řas není vhodný pro lidi trpící hypertyreózou.

   

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.

  Sanct Bernhard
  825

  Další odkazy:

  Nové

  Jód z mořských řas 180 kapslí

  216 Kč
  S DPH