Lactobact® AAD 20 kapslí
  • Lactobact® AAD 20 kapslí

  Lactobact® AAD 20 kapslí - Minimální trvanlivost do 30.04.2024

  179 Kč
  358 Kč
  Ušetřete 50%
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Doplněk stravy, který se užívá během a po léčbě antibiotiky.
  • V Lactobact ® AAD je pět speciálních kmenů bakterií, které byly klinicky testovány a jsou obsaženy v koncentraci nejméně 5 miliard mikroorganismů v 1 kapsli.
  Množství:

  Obsah: 20 tobolek

  • Doplněk stravy, který se užívá během a po léčbě antibiotiky.
  • V Lactobact ® AAD je pět speciálních kmenů bakterií, které byly klinicky testovány a jsou obsaženy v koncentraci nejméně 5 miliard mikroorganismů v jedné kapsli.

   

  Vybrané probiotické bakterie - zejména Bifidobacterium longum BB536 jsou schopné zastavit a blokovat choroboplodné zárodky, podpořit množení zdravých střevních bakterií, optimalizovat pH ve střevě, posílit imunitní systém a snížit gastrointestinální problémy, např. průjem během antibiotické terapie.

  Nutriční hodnoty

  v denní dávce

  ve 100 g

  Kalorický obsah

  15,14 kJ/3,69 kcal

  1700 kJ/410 kcal

  Sacharidy

  0,76 g

  84,6 g

  Tuk

  0,04 g

  4,6 g

  Protein

  0,04 g

  3,8 g


  Složení: plniva: kukuřičný škrob, modifikovaný kukuřičný škrob; Bakterie: Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum BB-536, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius; Obal tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza; Zahušťovadlo: gellan; Uvolňovací činidlo: stearan hořečnatý.

  Bez kvasinek, laktózy a lepku.

  Doporučený příjem: Užívejte 2 kapsle Lactobact ® AAD jednou denně. Optimální je interval dvou hodin mezi antibiotiky a Lactobact ® AAD.

  Důležitá poznámka: Lactobact® AAD je doplňková vyvážená strava. Používejte pod lékařským dohledem a skladujte mimo dosah malých dětí. Vhodné pro osoby od 8 let.

   


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 8 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Krauterhaus Sanct Bernhard KG, Helfensteinsrase 47, 73342 Bad Ditzenbach, Německo
  Dovozce do ČR: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Sanct Bernhard
  166

  Další odkazy:

  Nové

  2 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward
  Lactobact® AAD 20 kapslí

  Lactobact® AAD 20 kapslí - Minimální trvanlivost do 30.04.2024

  179 Kč
  358 Kč
  Ušetřete 50%
  S DPH