Nutripa Acerola Lyokapsle 60 kapslí
  • Nutripa Acerola Lyokapsle 60 kapslí

  Nutripa Acerola Lyokapsle 60 kapslí

  Recenze(0)
  659 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Nutripa Acerola Lyokapsle je forma husté liposupenze. Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem a standardizovaným BIO extraktem z Aceroly.
  • Každá kapsle obsahuje 100 mg vysoce vstřebatelného vitamínu C.
  • 100% přírodní produkt.
   
  Množství:

  Obsah: 60 kapslí, doplněk stravy / na 1-2 měsíce užíváníAcerola - přírodní vitamín C ve vysoce vstřebatelené formě

  • Nutripa Acerola Lyokapsle je forma husté liposupenze. Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem a standardizovaným BIO extraktem z Aceroly.
  • Každá kapsle obsahuje 100 mg vysoce vstřebatelného vitamínu C.
  • 100% přírodní produkt.


  Nutripa Acerola Lyokapsle s BIO Acerolou je forma "denzní" husté liposupenze. Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem. Suspenze bohatá na sferozomy umožňuje vstřebat vitaminy i prostou difuzí přes střevní stěnu. 

  Nutripa Acerola Lyokapsle ve formě kapslí:

  • Zajišťují lepší transport vitamínů do organismu přes střevní stěnu
  • Acerola obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E a zdraví prospěšné látky jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a bioflavonoidy. V porovnání s pomerančem mají zralé plody Aceroly až 30krát více vitamínu C.
  • 100 mg Vitamínu C v jedné kapsli, tj. 125% doporučené denní dávky
  • Obsahují standardizovaný extrakt z BIO Aceroly sušené mrazem (lyofilizováno)
  • Obsahuje nealergenní NON-GMO lecitin (DE)
  • Piperin - extrakt z černého pepře napomáhá lepšímu vstřebávání vitaminů a minerálů
  • Vegetariánské HPMC kapsle 
  • Bez konzervantů, barviv, soji, cukru, plnidel a dalších zbytečností 
  • Lyofilzováno - sušeno mrazem
  • Vhodné pro vegetariány a vegany
  • 100% přírodní produkt
  • Vyrobeno v ČR

  Vitamín C se do organismu vstřebává speciálním systémem aktivních přenašečů. A právě kapacita těchto přenašečů je omezená v čase a celkové podávané dávce. Čím vyšší jednorázová dávka, tím menší dostupnost pro organismus. Co dělat v případech, kdy potřebujeme do organismu dostat násobky běžné dávky z důvodů vyšší potřeby nebo zátěže, jakými jsou např. sport nebo stres?

  Jednou z nových možností je právě forma "denzní" liposupenze vitamínu C obsahuje vysokou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem. Vstřebatelnost je velmi vysoká na rozdíl od běžných forem vitamínu C. 

  Acerola - Malphigia glabra L. - Tropická třešeň Acerola se po své sklizni suší a zpracovává na jemný prášek obsahující přírodní vitamín C a další zdraví prospěšné látky (vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a další nepostradatelné bioflavonoidy) a je tedy jedna z biologicky nejdostupnějších přírodních forem vitamínu C. Brazílie patří k jedním z největších světových výrobců mrazem sušených plodů Aceroly. Ovoce má po sklizni velmi krátkou životnost a právě z tohoto důvodu se lyofilzuje, aby si zachovalo co nejlepší obsah. Plody se sklízejí ještě zelené, protože čím jsou zralejší, tím více vitamínu C se vytrácí. Extrakt z aceroly použitý v našem produktu pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství bez pesticitů a nejsou GMO.


  Jak užívat Nutripa Acerola Lyokapsle?

  Jako prevence stačí užívat 1 kapsli denně. V případě vyšší potřeby užívejte 1 kapsli 2x denně.

  Složení v 1 kapsli: Liposuspenze Nutripa (Acerola jako Vitamín C 100 mg = 125% RHP*, NON-GMO slunečnicový lecitin, piperin 4mg (Piper nigrum extrakt), vegetariánská kapsle HPMC.

  *RHP referenční hodnota příjmu

  Dávkování: Užívejte denně 1 – 2 kapsle, dostatečně zapít vodou.

  Postup výroby suspenze využívá kavitační jevy ve vakuu s řízenými podmínkami. Jedná se o zcela nový způsob výroby na vlastním zařízení.                 

  Balení: 60 kapslí

  Hmotnost obsahu: 43 g


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: NUTRIPA s.r.o., Praha 5, Česká republika.
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Nutripa
  NU10

  Další odkazy:

  Nové

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Nutripa Acerola Lyokapsle 60 kapslí

  Mohlo by se vám hodit

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward
  Nutripa Acerola Lyokapsle 60 kapslí

  Nutripa Acerola Lyokapsle 60 kapslí

  659 Kč
  S DPH