Granátové jablko mýdlo 100 g

  89 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Nechte se okouzlit vůní čerstvě posečené letní louky. Jemné, k pokožce přátelské mýdlo, vyrobené z nejlepších surovin a s vysokým obsahem glycerolu, který důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Sušené luční květy obsažené přímo v mýdle, podporují osvěžující a neodolatelnou vůni.Velmi kvalitní mýdlo z vlastní výrobní produkce. Naše nová vyráběná mýdla sklízejí velký úspěch. Důvodem je, že jsou vyráběny výhradně z nejlepších surovin, speciálních rostlinných a éterických olejů, s vysokým obsahem glycerinu, květů a bylinných doplňků. Důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Deodorační kosmetické přípravky inhibují růst bakterií, které způsobují zápach.

  Množství:

  Hmotnost: 100 g

  Vůní tohoto mýdla budete opravdu překvapeni.

  Vyrobeno s originálních semen granátového jablka. Při výrobě byly použity nejlepší suroviny s vysokým obsahem glycerinu, který zajistí hladký pocit, bez vysušování pokožky. Vhodné ke každodennímu použití.


  Mýdlo se vyznačuje citlivou šetrností k pokožce.

   

  Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Parfum, Punica Granatum, Seed Oil, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate.

  Sanct Bernhard
  2725

  Další odkazy:

  Nové
  arrow_back
  arrow_forward

  Granátové jablko mýdlo 100 g

  89 Kč
  S DPH