Luční květinové mýdlo 100 g

  80 Kč
  89 Kč
  Ušetřete 10%
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Nechte se okouzlit vůní čerstvě posečené letní louky. Jemné, k pokožce přátelské mýdlo, vyrobené z nejlepších surovin a s vysokým obsahem glycerolu, který důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Sušené luční květy obsažené přímo v mýdle, podporují osvěžující a neodolatelnou vůni.Velmi kvalitní mýdlo z vlastní výrobní produkce. Naše nová vyráběná mýdla sklízejí velký úspěch. Důvodem je, že jsou vyráběny výhradně z nejlepších surovin, speciálních rostlinných a éterických olejů, s vysokým obsahem glycerinu, květů a bylinných doplňků. Důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Deodorační kosmetické přípravky inhibují růst bakterií, které způsobují zápach.

  Množství:

  Hmotnost: 100 g

  Nechte se okouzlit vůní čerstvě posečené letní louky. Jemné, k pokožce přátelské mýdlo, vyrobené z nejlepších surovin a s vysokým obsahem glycerolu, který důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Sušené luční květy obsažené přímo v mýdle, podporují osvěžující a neodolatelnou vůni.

   

  Velmi kvalitní mýdlo z vlastní výrobní produkce. Naše nová vyráběná mýdla sklízejí velký úspěch. Důvodem je, že jsou vyráběny výhradně z nejlepších surovin, speciálních rostlinných a éterických olejů, s vysokým obsahem glycerinu, květů a bylinných doplňků. Důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Deodorační kosmetické přípravky inhibují růst bakterií, které způsobují zápach.

   

  Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Parfum (Coumarin, Limonene, Linalool, Eugenol, Geraniol), Hayflowers, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate.

  Sanct Bernhard
  2718

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Zdenka S.
  29.04.2024
  Celkový názor:
  krásně voní

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Mohlo by se vám hodit

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Luční květinové mýdlo 100 g

  80 Kč
  89 Kč
  Ušetřete 10%
  S DPH