Mýdlo pro zahrádkáře 100 g

  89 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Velmi kvalitní mýdlo z vlastní výrobní produkce. Obsahuje přírodní pomerančový olej, přírodní peelingové látky, jako pemzu a prášek z jader meruňky, které bez námahy odstraňují hrubé nečistoty. Svěží a povzbuzující vůně pochází výhradně z použitých olejů pomeranče. Ideální péče o ruce znečištěné při práci na zahrádce. Jemné a citlivé mýdlo pro pokožku. Vyrobené z nejlepších surovin, s vysokým obsahem glycerinu. Důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Deodorační kosmetické přípravky inhibují růst bakterií, které způsobují zápach.

  Množství:

  Hmotnost: 100 g

  Velmi kvalitní mýdlo z vlastní výrobní produkce. Obsahuje přírodní pomerančový olej, přírodní peelingové látky, jako pemzu a prášek z jader meruňky, které bez námahy odstraňují hrubé nečistoty. Svěží a povzbuzující vůně pochází výhradně z použitých olejů pomeranče. Ideální péče o ruce znečištěné při práci na zahrádce.

   

  Jemné a citlivé mýdlo pro pokožku. Vyrobené z nejlepších surovin, s vysokým obsahem glycerinu. Důkladně čistí pokožku, aniž by byla vysušována. Deodorační kosmetické přípravky inhibují růst bakterií, které způsobují zápach.

   

  Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Prunus Armeniaca Seed Powder, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed (Limonene, Linalool – z přírodních esenciálních olejů), Pumice, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate.

  Sanct Bernhard
  2716

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Zdenka S.
  29.04.2024
  Celkový názor:
  super

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Mýdlo pro zahrádkáře 100 g

  89 Kč
  S DPH