Krém na ruce s kyselinou hyaluronovou 125 ml
  • Krém na ruce s kyselinou hyaluronovou 125 ml

  Krém na ruce s kyselinou hyaluronovou 125 ml

  329 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Krém s viditelným "liftingovým účinkem".
  • Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která je přítomna v každé tkáni těla. Je velmi ceněna pro své kosmetické vlastnosti, protože může načerpat obrovské množství vody a stimuluje tvorbu kolagenu. To vše podporuje pružnost pokožky a zlepšuje její strukturu, pomáhá vyhlazovat a vrásky.
  • Při pravidelném používání se snižuje množství viditelných hlubokých vrásek, zatímco nová tvorba vrásek je omezena. Kyselina hyaluronová je právem nazývána kosmetickým objevem století.
  Množství:

  Obsah: 125 ml

  Krém s viditelným "liftingovým účinkem".

  Kyselina hyaluronová je skutečný multi-talent! Jako přírodní látka je přítomna v každé tkáni těla. Je velmi ceněna pro své kosmetické vlastnosti, protože může načerpat obrovské množství vlhkosti a stimuluje tvorbu kolagenu. To vše podporuje pružnost pokožky a zlepšuje její strukturu, pomáhá vyhlazovat linky a vrásky. Tímto způsobem je kůže regenerovaná zevnitř, což způsobuje mnohem hladší a pevnější pokožku.

  Při pravidelném používání se snižuje množství viditelných hlubokých vrásek, zatímco nová tvorba vrásek je omezena. Kyselina hyaluronová je právem nazývána kosmetickým objevem století.

  Alantoin, kolagen a vzácný šípkový olej ze semen, s vysokým obsahem linolové a alfa- linolenové kyseliny, vám pomůže v boji proti příznakům stárnutí pokožky. Zároveň mají tyto látky uklidňující účinek na ruce, které jsou po jejich účincích krásné a dobře udržované. Krém se dobře vstřebává.

  Zanechává příjemnou, jemnou a svěží vůni.  Ingredients:
   Aqua, Cetearyl Alcohol, Sorbitol, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Pentaerythrityl Distearate, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, Rosa Moschata Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Dicaprylyl Carbonate, Hydrolyzed Collagen, Allantoin, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Cetearyl Sulfate, Parfum, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

  Sanct Bernhard
  1247

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Marie L.
  05.03.2024
  Celkový názor:
  Objednala jsem poprvé, zatím spokojenost

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Krém na ruce s kyselinou hyaluronovou 125 ml

  Krém na ruce s kyselinou hyaluronovou 125 ml

  329 Kč
  S DPH