Hřejivé náplasti s kaštanem Herbalex 4 ks
  • Hřejivé náplasti s kaštanem Herbalex 4 ks

  Hřejivé náplasti s kaštanem Herbalex 4 ks

  139 Kč
  S DPH
  Připravujeme naskladnění
  • Herbalex hřejivá náplast s kaštanem přináší pocit úlevy a prohřátí v oblasti namáhaných zad, ramen, beder či svalů.
  • Dochází tak působením suchého tepla, které je dlouhodobě známo pro své příznivé účinky na pohybový aparát. Po vyjmutí náplasti z ochranného (prodejního) obalu začnou aktivní látky obsažené v polštářku reagovat s kyslíkem, díky čemuž se náplast rozehřeje. Hřejivý efekt se na cílovém místě projevuje po dobu až 15 hodin. Herbalex hřejivá náplast s kaštanem přináší díky obsahu aescinu a aesculinu dokonalejší úlevu.
  Množství:
  • Herbalex hřejivá náplast s kaštanem přináší pocit úlevy a prohřátí v oblasti namáhaných zad, ramen, beder či svalů.Herbalex hřejivá náplast s kaštanem přináší pocit úlevy a prohřátí v oblasti namáhaných zad, ramen, beder či svalů.
  • Dochází tak působením suchého tepla, které je dlouhodobě známo pro své příznivé účinky na pohybový aparát. Po vyjmutí náplasti z ochranného (prodejního) obalu začnou aktivní látky obsažené v polštářku reagovat s kyslíkem, díky čemuž se náplast rozehřeje. Hřejivý efekt se na cílovém místě projevuje po dobu až 15 hodin.
  • Herbalex hřejivá náplast s kaštanem přináší díky obsahu aescinu a aesculinu dokonalejší úlevu.

  Obsažená účinná látka: Kaštan koňský je součástí osvědčených produktů pomáhajících při bolestech kloubů či svalů. Obsahuje účinné látky aescin, třisloviny a flavonoidní glykosidy. Tyto složky se podílí na zvyšování elasticity cévních stěn, zvyšují oběhovou rychlost, žilní odtok a omezují tvorbu otoků kloubů.

  Kaštan při jeho vnějším užití nám může pomoci s celou řadou zdravotních potíží.

  Použití: Hřejivá náplast s kaštanem je určena pro vnější použití.

  Po vybalení z obalu sejměte ochrannou vrstvu (fólii) a lepivou částí přilepte na cílovou oblast.

  Pokud máte citlivější pokožku, aplikujte přes přiléhavé oblečení (tenké tílko, tričko).

  Hřejivá náplast je určena k jednorázovému užití!

  Použitou náplast sejměte nejpozději po 15 hodinách působení.

  1. Nesnímejte ochrannou vrstvu samolepky. 2. Vsuneme dle potřeby buď jednu nebo dvě náplasti do kapes bederního pásu 3. Přikládáme k tělu vždy potištěnou stranou. 4. Bederní pás obtočíme kolem těla a přichytíme suchým zipem. 5. Bederní pás také můžete účinně použít i přes tenké triko nebo tenký oděv.
  Herbalex - náplast s kaštanem proti bolesti zad Herbalex - hřejivá náplast s kaštanem proti bolesti zad Herbalex - náplast s kaštanem proti bolesti zad Herbalex - náplast s kaštanem koňským Hřejivá náplast s kaštanem koňským

   

  Obsah: 3 náplasti +1 kus zdarma

  Upozornění: Neaplikujte na poraněnou kůži. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou uvedenou složku přípravku. Skladujte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s okem. Dráždí oči. Obsah náplasti nevysypávejte, může dojít k vdechnutí obsahu. Náplast použijte pouze k určenému účelu! Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Na náplast v průběhu aplikace nevytvářejte velký tlak, např. při spaní, ležení apod. Stejně jako jiné hřejivé přípravky může náplast způsobit podráždění kůže a pálení. Pokud se Vám zdá, že náplast příliš pálí, místo je výrazně zarudlé nebo pociťujete jiné nepříznivé jevy (vyrážka, otok) náplast ihned odstraňte. Nepoužívejte během spánku.

  Složení: Iron Powder, Carbon Black, Aqua, Sodium Chloride, Vermiculite, Aesculus Hippocastanum Fruit Powder, Rubber Latex.


  Výrobce: Quantec a.s., Příborská 1000, 738 01 Frýdek-Místek
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Herbamedicus
  HM0104

  Další odkazy:

  Nové
  4.504.504.504.504.50

  Avatar Lenka K.
  27.03.2023
  Výhody:
  Krásně prohřeje a uklidní, bolavá záda
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Hana H.
  10.03.2023
  Celkový názor:
  zatím použito jen jednou

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Hřejivé náplasti s kaštanem Herbalex 4 ks

  Hřejivé náplasti s kaštanem Herbalex 4 ks

  139 Kč
  S DPH