BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g
  • BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g
  • BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g
  • BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g
  • BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g
  • BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g

  BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g

  309 Kč
  S DPH
  Připravujeme naskladnění
  • BIO Matcha Tea Harmony obsahuje 30 kusů 2g sáčků. Díky tomu je Matcha Tea neustále čerstvý a nemusí se nijak odměřovat. Velmi šikovné a navíc praktické.
  • Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10 x silnější než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu, což je čajový kofein.
  • Původ čaje: Nishio a Shizuoka Japonsko.
  • Zabaleno do krásných krabiček v České republice.
  Množství:
  • Silnější než zelený čaj!BIO Matcha Tea Harmony obsahuje 30 kusů 2g sáčků. Díky tomu je Matcha Tea neustále čerstvý a nemusí se nijak odměřovat. Velmi šikovné a navíc praktické.
  • Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10 x silnější než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu, což je čajový kofein.
  • Původ čaje: Nishio a Shizuoka Japonsko.
  • Zabaleno do krásných krabiček v České republice.
  • Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.

  Proč pít Matcha Tea?
  Bio Matcha Tea Harmony je nejoblíbenější balení matcha na trhu. Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10 x silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu, což je čajový kofein. Teofylin je v podstatě čajový kofein, který se na rozdíl od toho v kávě uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

  Jaké certifikace má Bio Matcha Tea Harmony?
  Hned několik. Mezi ty nejvíce důležité patří známka Bio. Bio známku obdrželo toto balení již v roce 2013 a v té době to byl vůbec první matcha certifikovaný známkou bio na území ČR. Od té doby je známka při každoročních kontrolách certifikačního úřadu prodlužována. Dalším certifikátem je Certifikát o zdravotní nezávadnosti produktu vydaný Státním zdravotním ústavem. Certifikáty kvality disponuje i japonský pěstitel tohoto matcha a mezi ty hlavní patří: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a další.

  Je Bio Matcha Tea pravidelně testovaný?
  U Bio Matcha Tea Harmony je testována každá dovezená šarže. Jejich výsledky jsou pravidelně zveřejňovány a můžete nás o ně kdykoliv požádat. Při žádosti o testy uveďte číslo šarže, které najdete na spodní straně krabičky. Pravidelné testy jsou garancí kvality a pokud se chystáte ke koupi čaje matcha jiné značky, tak buďte při jeho výběru velmi obezřetní. Zejména jeho levné náhražky, které pocházejí většinou z Číny, nemají stejné vlastnosti, jako ten pravý z Japonska. Vyžadujte po prodejci aktuální testy, které se vždy musí shodovat s aktuální šarží nabízeného čaje.

  Ocenění Bio Matcha Tea.
  Bio Matcha Tea Harmony se stal Produktem roku 5 let v řadě na portále Heuréka.cz v kategorii čaj. Vaši zákazníci dali jasně najevo, že Bio Matcha Tea Harmony je absolutní vítěz v letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020.

  Kde se Bio Matcha Tea Harmony Pěstuje?
  Čaj se pěstuje v japonských oblastech Nishio a Shizuoka.

  Jaká je doporučená denní dávka?
  Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

  Matcha tea - japonský zelený čaj nabitý antioxidanty!

  Jak se Bio Matcha Tea připravuje?
  Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2 g porci Matcha Tea a řádně protřepejte ve studené, popř. teplé vodě. Při přípravě za tepla by neměla teplota přesáhnout 70 °C. V naší nabídce naleznete i širokou nabídku šejkrů, které jsou certifikované pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA.

  Kolik 2 g sáčků balení obsahuje?
  V balení naleznete 30 ks sáčků po 2 g.

  Jak Matcha Tea skladovat?
  Jeden z největších benefitů tohoto produktu je právě nenáročnost na skladování. Díky vysoce kvalitnímu zpracování obalu jednotlivých sáčků je matcha plně chráněný před vzduchem a světlem. Právě vzduch a světlo je nejčastějším spouštěčem degradace tohoto produktu, takže nákup 100 a více gramového balení na osobní spotřebu, se rozhodně nevyplatí. Čaj ztratí barvu, chuť i aroma již během pár dnů.

  Jaká je trvanlivost produktu?
  Trvanlivost Bio Matcha Tea je dva roky.

  Obsahuje Bio Matcha Tea nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje?
  U tohoto produktu nejsou známy žádné alergeny. Bio Matcha Tea nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na lačný žaludek může způsobit nevolnost.

  Kde se produkt vyrábí?
  Původ Bio Matcha Tea je v Japonsku a balení do 2 g sáčků provádí společnost Kyosun s.r.o. zde v ČR.


  Složení: 100% mletý zelený čaj matcha (Camellia Sinensis) v BIO kvalitě

  Příprava: Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2 g porci Matcha Tea a řádně protřepejte ve studené, popř. teplé vodě. Při přípravě za tepla by neměla teplota přesáhnout 70 °C. V naší nabídce naleznete i širokou nabídku šejkrů, které jsou certifikované pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA.

  Obsah: 30 sáčků x 2 g


  Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Kyosun s.r.o., Mladoboleslavská 1120, 197 00 Praha 9
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Kyosun
  A101

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Dana Z.
  08.05.2023
  Celkový názor:
  Praktické balení, kvalitní produkt! Používám již dlouho.

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g

  BIO Matcha Tea Harmony 30 x 2 g

  309 Kč
  S DPH