Bylinný čaj - Pro každý den 120 g

  149 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Harmonický a chutný bylinný čaj pro každodenní příležitost, kdykoliv během dne. Je naplněn zdravými bylinami prospěšnými pro vaše zdraví. 

  Množství:

  Hmotnost: 120 g

  Harmonický a chutný bylinkový čaj pro každodenní příležitost, kdykoliv během dne.

  Je naplněn zdravými bylinami prospěšnými pro vaše zdraví.

   

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí domácí léčby mnoha nemocí a neduhů.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

   

  Složení: ostružinové listí, listy meduňky lékařské, listy břízy, přeslička, třezalka s květy, fazolové lusky, anýz, islandský mech, listy máty, květy máku, rdesno, kopr, květy měsíčku lékařského, bobule jalovce, list rozmarýnu, květy slaměnky, fenykl, plod šípku (kůra, semeno šípku), dutý zub.

   

  Příprava: Příprava: na přípravu čaje použijte 1 polévkovou lžíci na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 5 min. Promíchejte a oslaďte podle chuti. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

   

   

  Sanct Bernhard
  8

  Další odkazy:

  Nové

  Bylinný čaj - Pro každý den 120 g

  149 Kč
  S DPH