Acerola + Astaxanthin Lyocapsle Nutripa 60 kapslí
  • Acerola + Astaxanthin Lyocapsle Nutripa 60 kapslí

  Acerola + Astaxanthin Lyocapsle Nutripa 60 kapslí

  Recenze(0)
  798 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Nutripa Acerola + Astaxanthin Lyocapsle je forma liposupenze z Aceroly a Astaxanthinu.
  • Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem a standardizovaným extraktem Aceroly, obsahují 80 mg Vitamínu C v jedné kapsli, společně se 4 mg Astaxanthinem.
  Množství:

  Obsah: 60 kapslí (lyokapsle), doplněk stravy / na 1-2 měsíce užívání

  • Nutripa Acerola + Astaxanthin Lyocapsle je forma liposupenze z Aceroly a Astaxanthinu.
  • Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem a standardizovaným extraktem Aceroly, obsahují 80 mg Vitamínu C v jedné kapsli, společně se 4 mg Astaxanthinem. Astaxanthin je karotenoid, který má dle odborných vědeckých studií celou řadu pozitivních účinků na lidský organismus. 

   

  Nutripa Acerola + Astaxanthin Lyokapsle je forma "denzní" husté liposupenze. Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem. Suspenze bohatá na sferozomy umožňuje vstřebat vitamíny i prostou difuzí přes střevní stěnu. 

  Nutripa Lyokapsle s Bio Acerolou a přírodním Astaxanthinem ve formě kapslí:

  • zajišťují lepší transport vitamínu C do organismu přes střevní stěnu
  • Acerola obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E a zdraví prospěšné látky jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a bioflavonoidy. V porovnání s pomerančem mají zralé plody Aceroly až 30krát více vitamínu C.
  • 80 mg Vitamínu C v jedné kapsli, tj. 100% doporučené denní dávky
  • Obsahují standardizovaný extrakt z BIO Aceroly sušené mrazem (lyofilizováno)
  • Obsahují český přírodní BIO Astaxanthin 4 mg v jedné kapsli
  • Obsahuje nealergenní NON-GMO lecitin (DE)
  • Piperin - extrakt z černého pepře napomáhá lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů
  • Vegetariánské HPMC kapsle 
  • Lyofilzováno - sušeno mrazem
  • Bez konzervantů, barviv, soji, cukru, plnidel a dalších zbytečností 
  • Vhodné pro vegetariány a vegany
  • Vyrobeno v ČR

  Acerola přírodní zdroj vitamínu C

  Zajímá Vás Astaxanthin? Zde je kompletní nabídka: https://www.dumbylinek.cz/astaxanthin

  Vitamín C se do organismu vstřebává speciálním systémem aktivních přenašečů. A právě kapacita těchto přenašečů je omezená v čase a celkové podávané dávce. Čím vyšší jednorázová dávka, tím menší dostupnost pro organismus. Co dělat v případech, kdy potřebujeme do organismu dostat násobky běžné dávky z důvodů vyšší potřeby nebo zátěže, např. sport nebo stres?

  Jednou z nových možností je právě forma "denzní" liposupenze vitamínu C. Liposuspenze obsahuje vysokou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem. Vstřebatelnost je velmi vysoká na rozdíl od běžných forem vitamínů. Některé zdroje uvádí vstřebatelnost vyšší než 85% na rozdíl od běžného vitamínu C, kde je vstřebatelnost nižší.

  Astaxanthin se řadí do skupiny karotenoidů. Je obsažen, v mase krevet, humrů a divokých lososů, kterým dodává charakteristické zbarvení. Vědci se domnívají, že právě astaxanthin dodává lososům sílu a vytrvalost při zdolávání řek a vodopádů.  Bezkonkurenčně nejkoncentrovanějším zdrojem jsou však sladkovodní řasy. V našem produktu je použit Astaxanthin z řasy Haematococcus pluvialis z produkce české firmy Algamo s.r.o.  

  Rádi bychom zde uvedli účinky Astaxanthinu na organismus, ale z legislatvních důvodů to není možné.

  Acerola - Malphigia glabra L. - Tropická třešeň Acerola se po své sklizni suší a zpracovává na jemný prášek obsahující přírodní vitamín C a další zdraví prospěšné látky (vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a další nepostradatelné bioflavonoidy) a je tedy jedna z biologicky nejdostupnějších přírodních forem vitamínu C. Brazílie patří k jedním z největších světových výrobců mrazem sušených plodů Aceroly. Ovoce má po sklizni velmi krátkou životnost a právě z tohoto důvodu se lyofilzuje, aby si zachovalo co nejlepší obsah. Plody se sklízejí ještě zelené, protože čím jsou zralejší, tím více vitamínu C se vytrácí. Extrakt z aceroly použitý v našem produktu pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství bez pesticitů a nejsou GMO.


  ​Jak užívat Nutripa Lyokapsle s Acerolou a Astaxanthinem?

  Jako prevence stačí užívat 1 kapsli denně. V případě potřeby užívejte 1 kapsli 2x denně.

  Složení v 1 kapsli: Liposuspenze Nutripa (Acerola jako Vitamín C 80 mg = 100% RHP*, NON-GMO slunečnicový lecitin, Sušená sladkovodní řasa Haematococcus pluvialis (Astaxanthin 4 mg), piperin 4 mg (Piper nigrum extrakt), vegetariánská kapsle HPMC.

  *RHP referenční hodnota příjmu.

  Dávkování: Užívejte denně 1 – 2 kapsle, dostatečně zapít vodou.

  Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti a mladistvé do 14 let.

  Postup výroby suspenze využívá kavitační jevy ve vakuu s řízenými podmínkami. Jedná se o zcela nový způsob výroby na vlastním zařízení.                    

  Balení: 60 kapslí

  Hmotnost obsahu: 43 g


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti a mladistvé do 14 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: NUTRIPA s.r.o., Praha 5, Česká republika.
  Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

  Nutripa
  NU12

  Další odkazy:

  Nové

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Acerola + Astaxanthin Lyocapsle Nutripa 60 kapslí

  Mohlo by se vám hodit

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward
  Acerola + Astaxanthin Lyocapsle Nutripa 60 kapslí

  Acerola + Astaxanthin Lyocapsle Nutripa 60 kapslí

  798 Kč
  S DPH