• Nové
Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou Mixit 450 g
  • Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou Mixit 450 g

Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou MIXIT 450 g

Recenze(0)
229 Kč
S DPH
Ihned k odeslání
  • Müsli s čokoládou a ořechy a vysokým obsahem bílkovin.
  • Dnes mixuje Adam Ondra, jeden z nejlepších světových lezců na obtížnost. Nový mix si šplhne nejen u lezců, ale u všech, kteří milují čokoládu a pořádnou porci bílkovin.
  • Výrobce: Mixit s.r.o, Česká republika.
Množství:
  • Adam Ondra doporučuje müsli plné kvalitních bílkovinMüsli s čokoládou a ořechy a vysokým obsahem bílkovin.
  • Dnes mixuje Adam Ondra, jeden z nejlepších světových lezců na obtížnost. Nový mix si šplhne nejen u lezců, ale u všech, kteří milují čokoládu a pořádnou porci bílkovin. V každém tubusu je 28 % čokolády, 29 % proteinů a 18 % pražených lískových oříšků. To vše bez lepku. Doplňte energii pro zdolání všedních dnů i kolmých stěn :-)
  • Výrobce: Mixit s.r.o, Česká republika.

Kdo by neznal MIXIT, výrobce těch nejbáječnějších snídaňových a svačinkových "mysli", oříšků, preclíků, tyčinek,... Už jste vyzkoušeli jejich výrobky? My ano a jsme nadšení chutí, kvalitou a nápaditostí! Za nás jednoznačně - TOP výrobky!


Obsah: 450 g

Výživové údaje ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1872.0 kJ / 447 kcal
Tuky 23 g
z toho nasycené mastné kyseliny 6,4 g
Sacharidy 33 g
z toho cukry 12 g
Vláknina 6,7 g
Bílkoviny 29 g
Sůl 0,09 g

Složení: ovesné vločky bez lepku 25 %, jádra pražených lískových ořechů 18 %, proteinová čokoláda 18 % (hořká čokoláda 67 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin;, přírodní vanilkové aroma), CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát 33 %; v hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 58 %), syrovátkové crispies 15 %,sójové vločky 14 %, čokoládové hobliny hořké 10 % (cukr, kakaová hmota 44 %, kakaové máslo 6 %, emulgátor:sójový lecitin; přírodní vanilkové aroma)

Může obsahovat stopy lepku, jiných skořápkových plodů, arašídů a sezamu. Může obsahovat části skořápek.


Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Výrobce: Mixit s.r.o, U Dubu 53, Praha 4, 147 00, Česká republika
Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

Mixit
MX2235

Další odkazy:

Nové

Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi
Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou MIXIT 450 g

Mohlo by se vám hodit

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

arrow_back
arrow_forward
Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou Mixit 450 g

Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou MIXIT 450 g

229 Kč
S DPH