Bio Lékořice Yogi Tea 17 x 1,8 g
  • Bio Lékořice Yogi Tea 17 x 1,8 g

  Bio Lékořice Yogi Tea 17 x 1,8 g

  80 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Velcí egyptští faraoni si po staletí cenili kořene lékořice pro jeho přirozenou sladkost, bohatou chuť a regenerační vlastnosti. Dnes nám její sladká a lahodná chuť pomáhá vnést rovnováhu a klid do našich rušných životů. 
  • Esencí tohoto čaje je: Uspokojení.
  • Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.
  Množství:

  Hmotnost: 17 x 1,8 g

  • Velcí egyptští faraoni si po staletí cenili kořene lékořice pro jeho přirozenou sladkost, bohatou chuť a regenerační vlastnosti. Dnes nám její sladká a lahodná chuť pomáhá vnést rovnováhu a klid do našich rušných životů. Přídavek ostrého zázvoru, pomerančové kůry, skořice a černého pepře spolu se špetkou vanilky vytváří jedinečný chuťový zážitek, dokonalý v každou denní hodinu. Sladký, uvádějící do rovnováhy, přinášející uspokojení.
  • Esencí tohoto čaje je: Uspokojení. "Kdybych se sám sebe nezastal, kdo jiný? Kdybych se zastával jenom sám sebe, kým bych potom byl? Když ne teď, kdy?"
  • Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.


  Příběh YOGI TEA®:
  Ajurvéda, starodávný systém vědomého a zdravého života, vznikla v Indii před více než pěti tisíci lety. Na Západě, kde byla poprvé představena koncem šedesátých let minulého století, se často označuje jako nauka o životě (Ajur = život, Véda = věda nebo nauka). V roce 1969 začal na Západě učit jógu Yogi Bhajan, mistr Kundaliny jógy a inspirativní učitel ajurvédy a celostního přístupu k životu. Se svými studenty sdílel moudrost, znalosti zdravého života a přínos vybraných bylin a koření, zatímco jim podával zklidňující voňavý kořeněný čaj, kterému začali studenti láskyplně říkat Yogi Tea (neboli jogínův čaj). I dnes můžete najít stejnou inspiraci v každém šálku YOGI TEA®.

  Lidská bytost je celkem, skládajícím se z těla, mysli a duše. Abychom prospívali, musíme se vědomě stravovat a hýbat tak, aby naše tělo prospívalo. Musíme však vyživovat i naši mysl a duši pomocí inspirace. Každý šálek YOGI TEA® inspiruje. Moudrem na každé visačce sáčku a inspirující jógovou pozicí na každé krabičce Vás zveme k dodání rovnováhy Vaší duši,  zatímco budou Vaše smysly uchváceny lahodným šálkem YOGI TEA®


  Obsah: 17 x 1,8 g

  Složení: lékořice 38 %, skořice, pomerančová kůra 8 %, zázvor, kardamom 4 %, pražený kořen čekanky, hřebíček, pomerančový olej, černý pepř, výtažek z vanilky. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsahuje lékořici, osoby trpící vysokým tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby.

  Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.

  Země původu: navrženo a kontrolováno - Německo, baleno - Itálie, vypěstováno - různé země mimo EU


  Skladujte v suchu, neskladovat na přímém slunci. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: YOGI TEA GmbH, Německo
  prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., IČ: 26875896

  Yogi Tea
  BN2804

  Další odkazy:

  Nové
  5.005.005.005.005.00

  Avatar Kateřina B.
  08.01.2024
  Výhody:
  plná, kořeněná a sladká chuť vyvážená směs koření

  Celkový názor:
  Normálně nemám ráda lékořicové bonbony, takže o to víc mě tenhle čaj příjemně překvapil. Chuť je skvěle vyvážená i se skořicí, zázvorem a dalšími přísadami, takže je intenzivní, zahřeje a je sám o sobě sladký.

  Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

  Bio Lékořice Yogi Tea 17 x 1,8 g

  Bio Lékořice Yogi Tea 17 x 1,8 g

  80 Kč
  S DPH